» » Project Management 14SDLC Models & Methodology,Agile

Project Management 14SDLC Models & Methodology,Agile

LeeAndro | 0 Komentarzy | 10 wyświetleń
14
11
2017

Tytuł filmu Project Management 14SDLC Models & Methodology,Agile

Project Management 14SDLC Models & Methodology,Agile
Project Management 14SDLC Models & Methodology,Agile
MP4 | Video: AVC 1280x720 | Audio: AAC 44KHz 2ch | Duration: 2.5 Hours | Lec: 27 | 834 MB
Genre: eLearning | Language: English

Oprogramowania w modelu cyklu życia i metodologii,elastyczny,integrację zainteresowanych stron,sprawozdanie,zasoby,czas,koszty,ryzyko,jakość

ten program treningowy na oprogramowanie do zarządzania projektu podzielony jest na cztery części. Jest to pierwsza część.


Oprogramowania w modelu cyklu życia i metodologii,elastyczny,integrację zainteresowanych stron,sprawozdanie,zasoby,czas,koszty,ryzyko,jakość
jaki kurs około?
Ten program treningowy na oprogramowanie do zarządzania projektu podzielony jest na cztery części. Jest to pierwsza część.
Obejmuje cykl życia oprogramowania-modele i metodologie tworzenia oprogramowania, integracji interesariuszy, sprawozdanie, zasoby, czas, koszty, ryzyko, jakość, zakupy, komunikacja, inżynieria oprogramowania.
Kurs ten podkreśla znaczenie i rolę zarządzania produktami. Zapewnia również przegląd specjalizacji, a także jej celów, struktury i oczekiwań. Kurs wyjaśnia znaczenie procesu, wymagań, planowania i kontroli w produkcji wysokiej jakości oprogramowania.
Nasz punkt wyjścia-to cel zarządzania produktami, i to jest najlepsze oprogramowanie. My zanurzamy się w roli menedżera oprogramowania, gdzie, jak wiadomo, metod prawdziwym życiu. W dolarach też na drogę, która poprowadzi cię przez ten duży przygotowują oferuje Państwu wpis do oprogramowania rolę menedżera produktu.$$Po pomyślnym ukończeniu tego kursu, Będziesz w stanie:
- recenzje oprogramowania zarządzania na bardziej efektywne produkty
- przyznać rola oprogramowania menedżer
- myślę o tym, jak Agile zasady, aby poprawić własne projekty
ten kurs opisuje oprogramowanie i sprzęt określenia różnych etapach projektowania oprogramowania, takich jak specjalizacja budowa wpisuje się w ogólne procesy cyklu życia. Możemy również wdawać się w dalsze szczegóły, ЦРС, czyli Tworzenie oprogramowania w cyklu życia. Zdajemy sobie sprawę, dlaczego tak ważne jest, aby przestrzegać określonego modelu Црс, jakie są zalety i wady stosowania modelu DOS. Możemy spojrzeć na różne typy modeli, Црс, na całym świecie w przemyśle. Omawiamy ogólne i nowoczesne modele Црс. Rozmawiamy o tym, z kolei, części do każdego modelu ЦРС, takich jak model wodospadu, przyrostowe modeli, prototypów model spiralny wzór. Omawiamy również nowoczesne modele aplikacji, takich jak koła ,czyli model do szybkiego tworzenia aplikacji i pokrojone w modelu. Zdajemy sobie sprawę, że omawia mocne i słabe strony każdego modelu, Црс i kiedy go używać.
Metodologii rozwoju oprogramowania-podstawowy kurs dla kandydatów na stopień magistra komputerowych systemów informatycznych. Oprogramowanie-rozwój-metody jest określenie potrzeb informacyjnych organizacji i określenia wymagań dla konkretnych systemów, które wspierają procesy biznesowe. Analiza zadań związanych procesu i obiektu danych-modelowanie procesów biznesowych. Analiza bezpośrednio wpływa na głębię i w wyniku jego projektowania i budowy.
Chcesz skutecznie zarządzać swoimi wysiłkami w zakresie rozwoju oprogramowania, wyboru właściwego cyklu życia rozwoju, stworzyć realistyczny plan, i, aby zarządzać zespołem na każdym etapie projektu. Na tym warsztacie dowiesz się, za pomocą rzeczywistych case na temat rozwoju idei, praktyka koncepcji, realizacji kickoff spotkanie, definicja udanych projektów oprogramowania, analiza projektów z punktu widzenia zespołu i oceny.
Istnieje ogromna ilość informacji na temat zarządzania projektami. Ale, niestety, doszliśmy do wniosku, że tylko niewielka część odnosi się do projektu programów sterowania. Kurs ten opisuje nowe metody i nowe pomysły, Kierownik projektu powinien wziąć pod uwagę, aby mieć swoje własne projekty, które z powodzeniem rozwijają oprogramowanie.
Proszę pamiętać, że jest to poważny skok do zarządzania. Nie sądzę, że taki temat można się nauczyć w ciągu kilku godzin. To wymaga ciągłej praktyki. Studentów wiele wysiłku, aby być z doświadczonymi menedżerami i jak najlepiej wykorzystać ten kurs. Kurs obejmuje podstawowe informacje, które każdy menedżer powinien wiedzieć o zarządzaniu umiejętności.
Jeśli zdasz ten kurs, Będziesz w stanie zrozumieć podstawowe terminy i pojęcia z zakresu zarządzania projektami.
1. Aby określić, na ile działania projektu są połączone ze sobą.
2. Wiedzieć, kiedy i jak korzystać z niektórych narzędzi i technik, projekty.
3. Zrozumienie zarządzania projektami skróty i terminy.
4. Podstawowe umiejętności niezbędne do pracy w projekcie zespołowym.
5. Rozwijać interpersonalne i ogólne umiejętności zarządzania projektami.

DOWNLOAD
uploadgig
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


nitroflare
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


rapidgator
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


turbobit
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!

Film Project Management 14SDLC Models & Methodology,Agile w najlepszym wydaniu

Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать