» » Software Development(23)-Coding Appearance, Design Patterns

Software Development(23)-Coding Appearance, Design Patterns

LeeAndro | 0 Komentarzy | 7 wyświetleń
14
11
2017

Tytuł filmu Software Development(23)-Coding Appearance, Design Patterns

Software Development(23)-Coding Appearance, Design Patterns
Software Development(23)-Coding Appearance, Design Patterns
MP4 | Video: AVC 1280x720 | Audio: AAC 44KHz 2ch | Duration: 3 Hours | Lec: 38 | 885 MB
Genre: eLearning | Language: English

Pomysł kodowania, języków programowania, sprawdzanie kodu, technik Refaktoryzacji i wzorców projektowych

kurs projektowania modelu są przeznaczone do tego, aby pomóc ci ocenić ideę wzorców projektowych. Ponieważ każdy szablon projektu daje możliwość, aby rozwiązywać wspólne problemy, które powstają w procesie tworzenia aplikacji, znajomość wzorców projektowych w swoim arsenale pomoże ci być lepszym programistą lub operatorem


kodowanie, widok, kodowanie, język, code review, Refaktoryzacja kodu, opracowanie metod i modeli
jaki kurs około?
Kurs projektowanie modele są przeznaczone do tego, aby pomóc ci ocenić ideę wzorców projektowych. Bo każdy szablon daje możliwość, aby rozwiązywać wspólne problemy, które powstają w procesie tworzenia aplikacji, znajomość wzorców projektowych w swoim arsenale pomoże ci stać się lepszym programistą lub operatorem. Kurs ten obejmuje wszystkie rodzaje twórczej rysunku, strukturalny, behawioralna równoczesności. Kurs bada scenariusze, w której musisz wybrać jednego szablonu do innego
.Jest to druga część 3 część kompleksowy program do projektowania oprogramowania obejmuje ważne informacje, które należy wiedzieć każdemu programiście. Obejmuje kodowanie wygląd, organizacja plików, deklaracji i oświadczeń, wcięcia, styl i komentarze, konwencje nazewnictwa, kodowanie-Idiom, Zarządzanie pamięcią, bezpieczeństwo, obsługa wyjątków, wielowątkowość / równoległości, Typ zabezpieczeń, Wydajność, przeglądanie kodu: Gerrit - Google code-review, przeglądy kodu: Gerrit - rada nadzorcza, formy projektowania, tworzenia grafiki, strukturalny schemat, behawioralne modele kodu-Refaktoryzacja-metod.
W zasadzie nie kiedykolwiek wywiadzie, że nie wymaga od ciebie, aby mieć podstawową wiedzę w zakresie informatyki, i takie wywiady często sprawdzasz swoje koncepcji wzorców projektowych.
Można opanować wszystkie umiejętności do projektowania modeli od podstaw do najbardziej skomplikowanych poziomu subtelności i zdrady języków.
W tym, oczywiście, będziesz używać twój architekt praca pomoże ci lepiej i lepiej pozycji z pewnością, jeśli jesteś w poszukiwaniu pracy.
Kurs ten nie opiera się na jakimś języku programowania. Jego koncepcja, na podstawie planów szkoleniowych, które doprowadzą cię do podstawowych koncepcji i architektury oprogramowania i pomóc prowadzić was drogą od dewelopera do architekta.
Proszę pamiętać, że jest to poważny kurs na architekturę oprogramowania i inżynierii oprogramowania. Myślę, że te pytania nie mogą być wyodrębnione w ciągu kilku godzin lub dni. Istnieje potrzeba stałego wysiłku. Studentów wiele wysiłku, aby stać się ekspertami i zrobić większość z tego kursu. Kurs obejmuje podstawowe informacje, które każdy programista, wzorców projektowych.
Jeśli:
1. Zmęczony szukają wysokiej jakości zasobów edukacyjnych na kodowanie, występ i idiomów, wzorców projektowych ?
2. Chcesz być ekspertem-poziom architekta ?
3. Jako bonus, otrzymasz bezpłatne konsultacje na temat Linuksa i wewnętrzne urządzenie jądra Linux, algorytmy, struktury danych, kodu HTML, języki programowania C i Java.
4. Tak więc, jeśli można szukanie wiedzy, przydatnych przygód, i korzyść w przyszłości mogą zaoferować, chętnie opowiem ci więcej o mojej krok po kroku lekcje z architektury oprogramowania i inżynierii oprogramowania.
Jaki rodzaj materiału
?1. Kurs ten jest wykonany z wysokiej jakości przygotowaniu Treści o wysokiej jakości wideo z zorientowanego przemysłu praktyczne przykłady.
2. Próbowałem policzyć w moje 10 lat doświadczenia w tym polu sok.
3. Koncentruje się na wyjaśnienia prawdziwym życiu najważniejsze techniki i umiejętności
.4. Uważam, że studenci odbywają się ten kurs z ołówkiem i papierem pod ręką. Należy zwrócić uwagę na ważne chwile i wziąć udział w dyskusjach. Ćwiczenia, aby wiedzieć, co najważniejsze, jak w każdym temacie.
Jak długo będzie kurs zabrać?
1. Jest to kompleksowy kurs, zaprojektowany, aby spojrzeć na prawie wszystkie tematy, i idiomów programowania, wzorców projektowych.
2. Radzę studentom, aby pokryć więcej niż jednego rozdziału/sekcji w dniu
.Jaka jest struktura kursu?
1. Idealne połączenie teorii i praktycznych przykładów.
Po co brać ten kurs?
0. Idiomy programowania, wzorców projektowych jest gorącym tematem dla ankietera. Ten kurs, na pewno pomoże.
1. Jest to kompleksowy kurs, zaprojektowany, aby spojrzeć na prawie wszystkie tematy, i idiomów programowania, wzorców projektowych.
2. To, oczywiście, zastąpić tekst, jak zwykle, musi być w książce, czyli to pełna kieszonkowy oznakowanie, wygląd i idiomów, wzorców projektowych.
3. Dla studentów, kurs ten pomaga w poprawie klasach w programie nauczania uczelni i zwiększa szanse na ostateczną rozmowę w kampusie.
Kiedy rozpocznie się kurs i koniec?
Kurs zaczyna się i nigdy się nie kończy! To jest zupełnie niezależny kurs online - Ty decydujesz kiedy zacząć i kiedy skończyć.
Ile mam dostęp do kursu?
Jak dźwięk życia? Po rejestracji masz nieograniczony dostęp do tego kursu tak długo, jak chcesz - na wszystkich urządzeniach, które posiadasz.
Co zrobić, jeśli nie jestem zadowolony, jestem zboczył z kursu?
Nigdy nie chciałem, żebyś była szczęśliwa! Jeśli nie Jesteś zadowolony z zakupu, skontaktuj się z nami w ciągu pierwszych 30 dni, a otrzymasz pełny zwrot
.

DOWNLOAD
uploadgig
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


nitroflare
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


rapidgator
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


turbobit
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!

Film Software Development(23)-Coding Appearance, Design Patterns w najlepszym wydaniu

Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать