Master Advanced jаvascript: React

LeeAndro | 0 Komentarzy | 10 wyświetleń
14
01
2018

Tytuł filmu Master Advanced jаvascript: React

Master Advanced JavaScript: React
Master Advanced jаvascript: React
MP4 | Video: AVC 1280x720 | Audio: AAC 44KHz 2ch | Duration: 3.5 Hours | Lec: 37 | 1.01 GB
Genre: eLearning | Language: English

Cztery tygodnie średnio do tworzenia zajęć projektów reagować

odpowiedź, którą utworzono w Facebook.
Odpowiada, daje nam zorganizować drogę do naszego kodu. Nasze poglądy (tj. elementy) są pośrednimi w zamkniętych i, w idealnym przypadku, tylko jedno


cztery tygodnie, aby zbudować zajęć projektów czuły
dodatkowo na jаvascript: elastyczny-to seria wideo-lekcji i zajęć, które pokazują, że studenci, którzy mają podstawowe jаvascript w tle, takich jak budowa trzech prawdziwych projektów, które można wstawić na swoją stronę. Dowiesz się, jak odpowiedzieć na twoje strony bardziej interaktywne i atrakcyjne za pomocą jаvascript&.
Odpowiedź, którą utworzono w Facebook. Pomyśl o swoim Facebook osi czasu: jest tam dużo różnych składników, tam dużo się dzieje: ten wykres jest aktualizowany, gdy pojawiają się nowe aktualizacje statusu, można, jak "lubię to" lub komentować aktualizacje statusu, wiadomości z komunikatora, pozwala szukać ludzi, tak?
Przez długi, długi czas na tworzenie interaktywnych projektów, takich jak this w jаvascript jest całkiem realne, ale to doprowadziło do niechlujny kod trudne do zrozumienia. Ogólne określenie dla tego jest "spaghetti code", bo wszystkie inne części, takie jak makaron, klopsiki na talerz makaron i mięso.
Odpowiada, daje nam zorganizować drogę do naszego kodu. Nasze poglądy (tj. elementy) są samowystarczalne i, najlepiej, tylko jedna rzecz. To pomaga nam pracować z innymi ludźmi, bo jeśli trafiłeś na nasz kod będzie łatwiejsze dla ciebie, aby to zrozumieć. I to sprawia, że nasz kod jest bardziej wiarygodne, bo każdy składnik wykonywane jest gwintowanie tylko na prawdopodobieństwo tego, że wprowadzono nieprzyjemnych błędów.
Tydzień 1 - Podstawy React.js
$ w tygodniu, aby stworzyć prostą aplikację! Będziemy czytać przez cały projekt odpowiedzi, tak, że można zacząć odpowiadać na następujące pytania: jeśli odpowiem wyboru między jаvascript i? Dlaczego mam odpowiadać? I dlaczego szybką odpowiedź na popularny jаvascript framework w Internecie?
Tydzień 2 - social Media-mapa
, gdy jedziesz na Twitter, Instagram, lub dowolny mediów społecznych witryn, profili użytkowników i reakcji, które mogą pomóc poprawić Swój interfejs użytkownika. W tym tygodniu będziemy API danych do wypełnienia strony użytkownika
.Tydzień 3 - Timer pomodoro - $ $ $, aby przerwać technika pomodoro jest to metoda zarządzania czasem, który wykorzystuje okresy pracy: 25 min głęboka praca, następuje przerwa 5 minut. W tym tygodniu mamy zamiar stworzyć aplikację, aby pomóc nam skupić się. Zegar pomodoro, możemy tworzenie, powiedz nam, kiedy pracujesz i czasu przerwy.
Tydzień 4 - produkt-wyszukiwanie
w ostatnim tygodniu, dowiesz się, jak stworzyć aplikację do wyszukiwania na liście produktów. Trzeba szukać każda aplikacja tworzysz, gdzie chcesz zainstalować, listy użytkowników, przedmiotów lub danych.

DOWNLOAD
uploadgig
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


nitroflare
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


rapidgator
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


turbobit
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


Film Master Advanced jаvascript: React w najlepszym wydaniu

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать