» » » TechSmith Snagit 18.0.1 Build 594

TechSmith Snagit 18.0.1 Build 594

LeeAndro | 0 Komentarzy | 7 wyświetleń
14
11
2017

Tytuł filmu TechSmith Snagit 18.0.1 Build 594

TechSmith Snagit 18.0.1 Build 594
TechSmith Snagit 18.0.1 Build 594 | 209 MB

Narzędzie Techsmith snagit - doskonałe oprogramowanie do przechwytywania ekranu. Za pomocą snagit, można wybrać i uchwycić coś na ekranie, a następnie łatwo dodać tekst, strzałki, lub efekty i zapisz zrzut do pliku lub wysłać go pocztą e-mail lub komunikator (IM)


przechwytywanie i udostępnianie artykułów, zdjęć lub stron internetowych bezpośrednio z ekranu. Lub, aby uchwycić i podzielić dowolną część aplikacji, która działa na komputerze. Automatycznie zapisać w jednym z 23 formaty plików, lub wysłać na drukarkę, e-mail lub do schowka.
Używamy snagit wbudowanych edytorów, aby edytować, komentować, i poszerzyć swoje zdjęcia i przeglądarce Katalog, aby zorganizować swoje pliki. Zwiększyć wydajność podczas szybkiego tworzenia profesjonalnych prezentacji i nienagannej dokumentacji. Z pomocą nowych zaawansowanych funkcji, które pozwalają edytować wcześniej umieszczone obiekty, przechwytywanie wbudowane linki i dodać interaktywność w swoje zdjęcia,Szkopuł 8 sprawia, że łatwiej niż kiedykolwiek, aby pobrać, edytować i dzielić się czegokolwiek na ekranie.
" Przechwytywanie - jeśli można to zobaczyć, można go złapać!
" Nie trać czasu przycinania swoich łapek. Problem jest dokładnie to, czego potrzebujesz w jednym kliknięciem.
" Profile łatwo. Szkopuł pochodzi z jedenastu przyciski, które sprawiają, że przechwytywanie ekranu cinch! Obszar przechwytywania ekranu, tekst z okna, zawartość wysokości strony, zwoje, wszystkie zdjęcia na stronie internetowej, otrzymasz ten pomysł.
" Fryzura pasuje do ciebie. Nie czuję się ograniczona jedenaście profile-tworzyć własne kombinacje tego praktycznie nieograniczone możliwości fotografowania. Co to jest? Chcesz utworzyć skrót, który zapiera dech w menu z kursorem myszy...dodaje cienie...i przesyła obraz bezpośrednio na twój dot com blog? Oczywiście, nie ma problemu!
" Nie potrzebujesz milion mylące opcje, potrzebne są odpowiednie narzędzia w odpowiednim czasie. W przeciwieństwie do drogich, trudnych do edycji obrazów apartamenty,Szkopuł sprawia, że codzienne zadania przechwytywania ekranu jednym kliknięciem
". Powiem więcej, z obrazkami+słowa. Użyj strzałek, aby kierować uwagę. Aby dodać tekst, objaśnienia, aby jasno wytłumaczyć. Zastosować gotowe elementy z menu...i twoje zdjęcie jest warte więcej niż 1000 słów!
" Wyglądać jak profesjonalista. Zrób zrzut ekranu pop z cienia. Aby dać swój punkt widzenia, obszar ostrości, lub dodać inne korzystne efekty.
" Aby wyrazić skomplikowane pomysły po prostu. Połączyć kilka zdjęć, objaśnienia, figury, obrazy i znaczki w bogaty i szczegółowy harmonogram.
" Baw się dobrze! Dodaj dymki na zdjęcie swojego kota.
" Tak, możesz zapisać swoje zdjęcia we wszystkich popularnych i niektóre nietypowe Formaty obrazu. Ale z bezpłatnym, bezprzewodowym dostępem akcesoria szkopuł można zrobić o wiele więcej!
" Współpracować w mgnieniu oka. Naciśnij przycisk, aby wysłać zrzut ekranu przez e-mail, cel, lub Skype.
" Aby być społecznym. Dzielić zdjęcia na Flickr. Zamieścić zdjęcia bezpośrednio na swoim blogu. Publikacja na stronie internetowej przez FTP. Żadnych technicznych stopień wymagane!
" Robić projekty szybciej. Wstawiać zdjęcia bezpośrednio w projekty dla pakietu Office, mindmanager map, lub stronę OneNote.
" Nic, aby uratować...aby uratować wszystkie. Szkopuł sklepach każdy chwyt jest automatycznie i zachować przy tym najnowsze widoczne. Ogromna oszczędność czasu!
" Aby znaleźć swoje rzeczy. Lub nie zapisałeś go, okazuje się, że grupa przechwytywania nowy visual search. Pamiętam tylko jeden szczegół-by przybliżoną datę lub na stronie internetowej zdobyli-i znaleźć swój chwyt natychmiast.
" Zorganizować (jeśli chcesz). Jak nagrywać obrazy na duży projekt w przyszłym miesiącu, oznaczyć je z "duży projekt", lub ustawić "ważne" flaga. Nie trzeba nic zapisywać w folderach...po prostu wrócić w przyszłym miesiącu i zobacz wszystkie duże pliki projektu jednym kliknięciem!
Dla Microsoft® Vista, 7, 8, 10

DOWNLOAD
uploadgig
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


nitroflare
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


rapidgator
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


turbobit
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!

Film TechSmith Snagit 18.0.1 Build 594 w najlepszym wydaniu

Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать