» » » Reg Organizer 8.03 + Portable

Reg Organizer 8.03 + Portable

LeeAndro | 0 Komentarzy | 7 wyświetleń
14
11
2017

Tytuł filmu Reg Organizer 8.03 + Portable

Reg Organizer 8.03 + Portable
Reg Organizer 8.03 + Portable | 18.4/12.1 Mb

Organizator rej-wielofunkcyjne aplikacja przeznaczona do edycji, czyszczenia i konserwacji rejestru, poprawki błędów w systemie i zwiększenia wydajności komputera. Funkcja głębokiego wyszukiwania według rejestru pozwoli znaleźć wszystkie klucze rejestru odnoszące się do konkretnej aplikacji


program pozwala edytować pliki rejestru (.REG) i przeglądać ich zawartość bezpośrednio z eksploratora Windows. Istnieje również wbudowany Deinstalator aplikacji, który pozwala całkowicie usunąć zbędne programy z systemu. Inny zestaw funkcji będzie przydatna dla administratorów i zwykłych użytkowników
.Podstawowe możliwości edytora
rejestru do przeglądania i edycji rejestru systemowego, manipulując klucze i wartości rejestru, eksportować, importować, kopiować itp.
narzędzie do czyszczenia rejestru Reg organizer może wykryć wiele rodzajów błędów w rejestrze. Obejmują one wyszukiwanie rejestr w poszukiwaniu błędnych odwołań do plików, folderów i plików dll; usuwanie uszkodzonych danych; wykrywania przestarzałych lub uszkodzonych plików, dozwolone rozszerzenia i inne pytania. Organizator rej może rozwiązać wiele z tych problemów rejestru.
Funkcja wyszukiwania w rejestrze pozwala znaleźć wskazówki, odnoszące się do specyficznej aplikacji i usunąć je w razie potrzeby. Ta funkcja może być przydatna, jeśli chcesz ręcznie usunąć niektóre aplikacje, które nie usunąć. W tym przypadku klucze można zostawić w rejestrze zakłócania normalnej pracy innych programów. Reg organizer zapewnia głębsze wyszukiwanie i pozwala często znaleźć nawet te klucze, które nie zostaną znalezione innymi podobnymi programami.
Defragmentacja i kompresja rejestru, w celu zwiększenia prędkości rejestrem i tym samym ogólną wydajność systemu.
Istnieje możliwość zmiany wielu ustawień nieudokumentowanych systemu Windows (wariacje). W szczególności, można przyspieszyć pracę systemu wysyłając systemie polecenie zwiększenia rozmiaru pamięci podręcznej lub przesyłać nieużywane biblioteki itp.
możliwość otrzymywać informacje o każdym kluczu rejestru i śledzić zmiany konkretnych kluczy.
Podgląd plików rejestru (*.REG) przed zaimportowaniem ich zawartości rejestru. Pliki mogą być przeglądane bezpośrednio z eksploratora Windows. Organizator rej przedstawiono zawartość pliku w postaci drzewa, pomaga wizualizować wszystkie klucze, które zostaną zaimportowane do rejestru.
Funkcjonalny edytor plików rejestru jest przeznaczony do edycji kluczy i ustawień, dodawania i usuwania danych zawartych w .Plik REG.
Zapewniają szybki dostęp do wszystkich programów, które są uruchamiane automatycznie po włączeniu lub logowania na komputer. Z pomocą Reg organizer, można sprawdzić, zmienić lub wyłączyć takie programy.
Wyszukiwanie w rejestrze i wymienić tryb oferuje wiele możliwości wyszukiwania w rejestrze i wymiana rekordów spełniających określone kryteria.
Wbudowany Deinstalator programów. Ona może zrobić migawkę systemu przed i po zainstalowaniu i przewijania nagrania w system zmiany, jakby aplikacja nie została zainstalowana. Ponadto, można użyć tej opcji, aby wyświetlić zmiany wprowadzone aplikacją w każdym z elementów systemu.
Narzędzie oczyszczanie dysku pozwala automatycznie usunąć niepotrzebne pliki z dysku twardego komputera, a także wyszukiwanie i poprawianie błędnych skrótów.
Windows XP/Vista / Windows 7/8.1/10 (32-bit i 64-bit)
-

DOWNLOAD
uploadgig
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


nitroflare
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


rapidgator
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


turbobit
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!

Film Reg Organizer 8.03 + Portable w najlepszym wydaniu

Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать