» » » ClipboardFusion Pro 5.2 Multilingual + Portable

ClipboardFusion Pro 5.2 Multilingual + Portable

LeeAndro | 0 Komentarzy | 50 wyświetleń
14
11
2017

Tytuł filmu ClipboardFusion Pro 5.2 Multilingual + Portable

ClipboardFusion Pro 5.2 Multilingual + Portable
ClipboardFusion Pro 5.2 Multilingual + Portable | 10.5 Mb

ClipboardFusion łatwo usunąć formatowanie tekstu ze schowka, zastąpić tekst ze schowka lub uruchamiać zaawansowane makra na zawartość schowka! Możesz nawet zsynchronizować swój schowka z innymi komputerami i urządzeniami mobilnymi


usuń formatowanie ze schowka
ClipboardFusion oczyszczanie tekst skopiowany do schowka, tak, że może on być wstawiony do różnych aplikacji bez formatowania. To może odbywać się automatycznie lub za pomocą konfigurowalnych skrótów klawiszowych.
Zamień tekst do schowka
ClipboardFusion można zastąpić tekst ze schowka wstępnie wybranymi wierszami. Może chcesz zastąpić wszystkie znaki '&' w HTML-odpowiednik, & dla ciebie!
Klawisze
szybki dostęp do ClipboardFusion poprzez tworzenie własnych skrótów klawiaturowych, można nacisnąć w dowolnym momencie. ClipboardFusion zawsze pod ręką!
Użyj potężne makra
, aby tworzyć własne makra w C# w zintegrowany edytor do wykonywania w pełni konfigurowalne konwersji tekstu. Siła makr jest ograniczona tylko przez wyobraźnię. Ponadto, pamiętaj, aby sprawdzić gotowe makra, stworzone przez innych członków społeczności ClipboardFusion
.Wyzwalacze
, aby dostosować, jak używasz schowka, aby dostosować różne działania, aby zrobić prawie cokolwiek można myśleć o - w mgnieniu oka!
Synchronizować schowka
utworzyć binarny twierdza konto i zsynchronizować tekst do schowka z innymi komputerami lub urządzeniami, lub po prostu przechowywać go tak, że można go używać później. Synchronizacja z systemem Android, Apple iOS, BlackBerry, telefonów z systemem Windows w systemie Windows 8 (metro) i innych. Udostępnianie schowka ze wszystkimi urządzeniami nigdy nie było łatwiejsze!
Menedżer schowka
ClipboardManager jest głównym punktem ClipboardFusion. Możesz zobaczyć historię zderzaka, elementy przypięte online-elementów, jak i niestandardowe makra. Do edycji, pin, synchronizacji, wyszukiwania, zamawiania i wykorzystać wszystkie przedmioty z jednego okna!
Bezpieczeństwem w
wszystko, czego można wysyłać lub odbierać, korzystając z funkcji synchronizacji schowka są szyfrowane za pomocą 256-bitowego szyfrowania.
ClipboardFusion działa z tymi wersjami systemu Windows:
dla Windows 10, 8.1, 8 i 7 (32-bitowe i 64-bitowe)
2016 serwer Windows 2012 R2, 2012 i 2008 R2 (32-bit i 64-bit)
-

DOWNLOAD
uploadgig
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


nitroflare
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


rapidgator
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


turbobit
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!

Film ClipboardFusion Pro 5.2 Multilingual + Portable w najlepszym wydaniu

Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать