» » » Freemake Video Converter Gold 4.1.10.25 Multilingual

Freemake Video Converter Gold 4.1.10.25 Multilingual

LeeAndro | 0 Komentarzy | 26 wyświetleń
14
11
2017

Tytuł filmu Freemake Video Converter Gold 4.1.10.25 Multilingual

Freemake Video Converter Gold 4.1.10.25 Multilingual
Freemake Video Converter Gold 4.1.10.25 Multilingual | 34 Mb

Program Freemake video converter gold - Konwersja filmów za darmo w formacie AVI, MP4 i WMV, oraz formaty wideo-3gp, DVD, MP3, iPad, iPhone, PSP i telefonów z systemem Android. Wideo do formatu mp3 za pomocą jednego kliknięcia! Kopiowanie i nagrywanie płyt DVD. Konwertować YouTube do MP4, AVI, itp. z Freemake! Gwarantowany efekt


200+ formaty wejściowe:
wprowadzanie dowolnych plików wideo: AVI, MP4, MKV, WMV i MPG, 3gp formaty plików 3G2, SWF i FLV, TOD pliki w formatach AVCHD, MOV i DV, RM, cm, TS, MTS, itp. Import muzyki (mp3, AAC, WMA, WAV), zdjęcia (JPG, BMP lub GIF lub PNG), aby włączyć je w wideo za darmo i łatwo! Wszystkie Obsługiwane formaty wyjściowe
do AVI, DVD, MP4, MKV i FLV plików w formacie 3gp, MP3, HTML5:
do konwersji wideo do najpopularniejszych formatów wideo. Rip DVD (bez zabezpieczenia) w AVI i WMV, MP4, MPEG, MKV i FLV i SWF do plików w formacie 3gp. Konwersja wideo do Flash i umieścić go bezpośrednio na stronie internetowej. Twórz wideo HTML5 (OGG i wideo w formacie WebM, H. 264) dla nowoczesnych przeglądarek internetowych.
Przekonwertować za darmo na iPod, iPhone, iPad, PSP, Android:
zoptymalizować wideo do Apple, Sony i urządzeń z systemem Android. Konwersja wideo za darmo dla iPod classic, iPod Touch, iPod Nano, iPod 5 g, dla iPhone, iPad, Sony platformy obsługowej, ПС2, ПС3, blackberry, Samsung, nokia, gry, Android urządzeń mobilnych, smartfonów, itp.
Szybki konwerter wideo z CUDA i DXVA:
Any jest jedynym bezpłatny konwerter wideo, który ma zintegrowane obie technologie CUDA i DXVA dla szybkiej konwersji wideo i mniejsze obciążenie procesora. Oprogramowanie automatycznie określa optymalne ustawienia konwersji i włącza lub wyłącza CUDA i DXVA dla lepszego wyniku konwersji.
Nagrywanie płyt Blu-ray filmy:
do konwersji wideo do filmów Blu-ray w formacie i nagrywać wysokiej jakości OBD za darmo. Tworzenie płyt Blu-ray z dowolnego wejścia treści: wideo, audio, zdjęcia, adresy. Aby nagrać kilka Blue-Ray kopie i zachować otrzymany na filmy Blu-ray na dysk twardy w formie obrazu ISO lub folderu Blu-ray.
Nagrywanie DVD - do 40 godzin:
, w przeciwieństwie do innych programów, nasz bezpłatny konwerter wideo nie ma dwóch-godzinnego limitu i może nagrywać filmy DVD do 20 godzin na standard DVD lub do 40 godzin na DVD-dl. Z naszych darmowych filmów konwertera, można zrobić kilka kopii DVD i nagrywanie DVD filmu jako obrazu ISO lub folderu DVD.
Darmowy konwerter wideo z obsługą napisów:
do konwersji DVD, MKV, MOV z wbudowanymi napisami w dowolnym formacie lub urządzenia za darmo. Dodaj SSA/SRT/Ass zewnętrzne napisy do wszystkich filmów za pomocą naszego darmowego konwertera wideo.
Zaawansowany ustawiony edytor:
, aby uzyskać pełną kontrolę nad wynikiem, dostosowując parametry konwersji. Tworzyć własne presety na tworzeniu kodeków audio i wideo, Rozmiar ramki, itp. Wybierz ikonę, aby zapisać ustawienia niestandardowe do wykorzystania w przyszłości za pomocą naszego darmowego konwertera wideo.
Przesyłanie zdjęć i mp3 na YouTube:
przesyłać swoje filmy, pokaz slajdó, w, mp3 na YouTube z naszymi bezpłatny konwerter wideo. Pobierz AVI i WMV, MP4 i formacie 3gp, formaty JPG, BMP i GIF, mp3 w serwisie YouTube. Program może wyciąć wideo (w razie potrzeby) w 15-minutowej części i wstaw je w jedną playlistę YouTube.
Tworzenie pokazów slajdów i Wizualizacji:
zamień zdjęcia i mp3 do pokazu slajdów z muzyką w tle za darmo. Edycja pokazu slajdów: dodaj, usuń, i shuffle zdjęcia, włączyć efekt panoramy. Tworzenie wizualizacji i przesłać zdjęcie na YouTube za darmo!
Wycinanie, klejenie, obracać, ostateczny rozmiar, Ustawić Proporcje obrazu:
wyciąć część filmu z pliku. Aby włączyć lub obrócić wideo. Połączyć kilka filmów w jeden plik, dodać przejścia między częściami. Będzie pasować na rozmiar pliku wyjściowego i unikać wyświetlania czarnych pasów (na przykład, 700 Mb ram, 1,4 GB 4,7 GB).
Ustawienia wyjściowego sygnału wideo w ustalonej proporcji: dodać czarne pasy, rozciągnięcie, zoom, auto-konfiguracja.
Firma Microsoft Windows 10, 8/8.1, 7
-

DOWNLOAD
uploadgig
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


nitroflare
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


rapidgator
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


turbobit
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!

Film Freemake Video Converter Gold 4.1.10.25 Multilingual w najlepszym wydaniu

Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать