» » » Syncovery Pro Enterprise 7.94a Build 571 + Portable

Syncovery Pro Enterprise 7.94a Build 571 + Portable

LeeAndro | 0 Komentarzy | 12 wyświetleń
07
12
2017

Tytuł filmu Syncovery Pro Enterprise 7.94a Build 571 + Portable

Syncovery Pro Enterprise 7.94a Build 571 + Portable
Syncovery Pro Enterprise 7.94a Build 571 (x86/x64) + Portable | 51.2/55.7 Mb

Bezpieczny aplikacja służy do tworzenia kopii zapasowych danych i synchronizacji komputerów PC, serwerów i laptopów. Użytkownicy mogą wybrać interfejs użytkownika, który odpowiada ich interesom: tryb Kreatora i tryb zaawansowany. Ustawienia są zapisywane w różnych profilach, a także program pochodzi z obsługą FTP i bezpieczne serwery FTP, SSH i WebDAV, z C3, http i częściowe aktualizacja plików, kompresja zip, szyfrowanie danych i planowanie automatycznego tworzenia kopii zapasowych


harmonogram może być uruchamiany jako usługa, bez interwencji użytkownika, aby zalogować się do systemu. W systemie Windows XP lub nowszy, zablokowane pliki mogą być kopiowane za pomocą cieni usługi.
Ten program ma możliwość swobodnie wybierać pliki i foldery przez całą hierarchię folderów w postaci drewna i posiada wsparcie dla powiadomień e-mail, profilowane kategorii i różne filtry. Oprogramowanie obsługuje znaków Unicode w nazwach plików, ścieżki do plików, aż do 32767 znaków, i wiele więcej. Obejmuje ona także synchronizacji w czasie rzeczywistym (monitorowanie folderów)
.Oto kilka kluczowych cech "bezpieczny":
· Synchronizacja plików i pełne struktury folderów w różnych miejscach, np. komputer PC i laptop. 64-bitowy wejścia-wyjścia zapewnia, że pliki większe niż 4 GB nie są obsługiwane.
· Zapisz pełne zestawy parametrów w postaci profili, z natychmiastowym dostępem do wszystkich zapisanych ustawień. Możesz nawet pracować z wieloma profilami za pomocą jednego polecenia.
· Wykrywanie Przeniesionych Plików. Jeśli реорганизовали swoje foldery, pliki można przenosić w różne miejsca, super elastyczne plik synchronizator wykryje to i szybko wykonywać te same ruchy, na przykład, na swoim laptopie. Przyzwyczaiłam się do kopiowania!
· Za Pomocą Harmonogramu. Harmonogram synchronizacji danych na zapasowy dysk twardy w dogodnym dla Ciebie czasie codziennie lub tak często, jak chcesz.
· Inteligentny i elastyczny. Jeśli niektóre pliki nie mogą być kopiowane z innych programów odnoszących się do tych plików, synchronizator będzie kontynuować kopiowanie pozostałych plików, a następnie powtórz wszystkie te pliki, które zostały zablokowane, aż wszystkie pliki zostały skopiowane. Limit czasu na nieudane próby mogą być podane. Jednak na etapie powtarzania, synchronizator, używając tylko minimalne zasoby procesora.
· Ta możliwość przechowywania wielu wersji kopii zapasowej każdego pliku (opcjonalnie) nie nadpisuje pliki kopii zapasowych, ale przenosi je, aż wybrana ilość różnych wersji kopii zapasowej zostanie osiągnięty. Można również określić, gdzie umieścić te stare wersje, tworzenie kopii zapasowych (w tym samym folderze co oryginał, lub w jej podfolderu, lub tylko jeden podfolder dla pełnego profilu).
· Bazy Danych-Wiadomo. Specjalna technologia zapobiega wszelkie uszkodzenia danych podczas kopiowania plików bazy danych, w tym plików bazy danych SQL server. Synchronizator będzie czekać z kopiowaniem, aż całkowicie wyłącznego dostępu do pliku. Podczas procesu kopiowania, serwer bazy danych nie będą mogli pracować z plikiem. Tak więc, warunkiem koniecznym do korzystania z tego oprogramowania jako narzędzie do tworzenia kopii zapasowych plików bazy danych, co czasami nie są używane (np. w nocy).
· Możesz użyć koszyka dla starszych wersji plików, które zostaną nadpisane. To dość unikalna cecha, ponieważ większość programów będzie stale wymieniać stare wersje plików. Przy użyciu super elastyczne plik synchronizator, będziesz mieć możliwość odzyskania перезаписанные pliki, jeśli wybierz odpowiednie opcje.
· Kilka masek plików (włączenia i wyłączenia) plik maski przejrzysty (i szybko!) przetworzone. Nawet jeśli wybrać plik kopii zapasowej maski, nie będzie żadnych dziwnych efektów ubocznych.
· Wybierz Folder Podstawowy. Chcesz synchronizować tylko niektóre foldery? Nie są potrzebne osobne trasy dla każdego folderu. Wystarczy podać podstawowe folder zawierający te foldery, a następnie wybierz "tylko wybrane elementy z podstawowych folderów....
· W Celu Zminimalizowania Obciążenia Z Użyciem Przestarzałych Folderów. Jeśli okresowo przenosić stare pliki w specjalnie przypisane folderze, to zazwyczaj powoduje problemy z tradycyjnych plików synchronizatory. Będą kopiować stare pliki z powrotem z laptopa bezpośrednio do folderu, gdzie można ich dotykać. Nie więcej! Jeśli używasz wybierz powyższą wersję bazy danych w folderze, który można umieścić na szare pole wyboru obok każdego folderu dla plików starszych. Foldery te potem są brane pod uwagę, aby przenieść pliki na nich, ale nie do kopiowania plików. W ten sposób, synchronizator robi to samo przenoszenie starych plików na laptopa, który wcześniej zrobili na PC, ale nie tracić czasu na kopiowanie wszystkich starych plików pomiędzy dwoma maszynami.
· Żadnych problemów z przejściem na czas letni, tak jak dokładnych 1 godzina różnicy czasu można pominąć, jeśli Rozmiar pliku meczów, nie będzie miał problemów, jeśli systemy plików na dwóch komputerach, na jedną godzinę. Jeśli jest to prawda tylko dla niektórych plików, świetnie! Ignorując przesunięcie, bardzo elastyczny i nie zwiększyć ilość godzin w jedną stronę.
· Łatwo Wznowić Na Dysku Pełnej. Możesz po prostu zrobić więcej miejsca i zapytać program, aby kontynuować kopiowanie. On może zrobić przerwę w środku pliku, podczas gdy dodatkowa przestrzeń jest zwolniony.
· Trybie Automatycznym. W tym trybie, nie zadając żadnych pytań. Można z góry określić, jakie typy plików mogą być nadpisane.
· W Razie Potrzeby Tworzenia Dokładnych Luster. W razie potrzeby można dodatkowo stworzyć dokładną lustro danych, nawet jeśli to oznacza, że niektóre pliki zostaną usunięte lub zastąpione stare pliki.
Okna 7, 8/8.1, 10
-

DOWNLOAD
uploadgig
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


nitroflare
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


rapidgator
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


turbobit
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!

Film Syncovery Pro Enterprise 7.94a Build 571 + Portable w najlepszym wydaniu

Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать