ApowerREC 1.0.4 (Build 01/10/2018) Multilingual

LeeAndro | 0 Komentarzy | 18 wyświetleń
12
01
2018

Tytuł filmu ApowerREC 1.0.4 (Build 01/10/2018) Multilingual

ApowerREC 1.0.4 (Build 01/10/2018) Multilingual
ApowerREC 1.0.4 (Build 01/10/2018) Multilingual | 22.3 Mb

ApowerREC można nagrać coś na ekranie, łącznie z pulpitu działalności i streaming wideo, konferencji w sieci web i tak dalej. Możesz nagrywać swoje działania na pełnym ekranie lub w specjalnie zainstalowane, skonfigurowane wejście na ekranie wraz z dźwiękiem, i ma wielką zdolność zapisz wideo zsynchronizowane z dźwiękiem


ponadto, nagrywanie z kamery internetowej lub zrzut ekranu z kamery, możliwe jest również, i możesz nagrać film lub zrobić film za pomocą tego programu do nagrywania wideo z ekranu.
Edytować wideo
edycji w czasie rzeczywistym podczas nagrywania lub rozwinąć zaawansowana edycja i dodawanie efektów po wykonaniu zdjęcia.
Nagrywanie kamera
nagrywanie kamery nagrywanie z kamery internetowej lub z ekranu, w tym samym czasie.
Zadaniem logowania
do tworzenia zaplanowanych zadań do nagrywania wideo z ekranu komputera lub kamery automatycznie lub po uruchomionej aplikacji do nagrywania.
Konwersja wideo
do konwersji plików wideo w różnych formatach, takich jak MP4, AVI, WMV, MOV, itp.
zrzuty ekranu na
, aby zrobić zrzut ekranu jednym kliknięciem i zostanie on zapisany automatycznie.
Nagranie
do regulacji głośności i ustawienia źródeł dźwięku z karty dźwiękowej lub mikrofonu.
Oprócz powyższych funkcji, ApowerREC również pochodzi z innymi łatwo, ale charakterystyczne cechy, w tym funkcji, takich jak niestandardowe paski narzędzi, nakładki wideo, konfiguracja, wysoka jakość produktów, i tak dalej.
Bezszwowe nagrywania ekranu na wszystkich urządzeniach
oprócz tego, że potężny Windows/Mac na ekranie rejestratora. ApowerREC funkcji nagrywania ekranu dla urządzenia przenośnego, rejestruje czynności na ekranie urządzenia z systemem iOS lub Android. Dla użytkowników iOS, po prostu lustro ekran telefonu na KOMPUTERZE i nagrywania wideo z ekranu iOS, a także wideo o wysokiej jakości; dla użytkowników systemu Android, możesz nagrywać ekran z lub bez komputera.
Używać ApowerREC dla opłacalnej pracy i zwiększenia wydajności pracy
biznes
, aby zrobić film promocyjny dla twojej aplikacji lub konferencji w sieci web do tworzenia kopii zapasowych i późniejszego oglądania. Głosy i kamera powinna być włączona do nagrywania.
Nauczanie i uczenie się
rekord online wykłady-klasa dla E-nauki i dodać jakieś Uwagi do niego dla lepszej ilustracji. To oprogramowanie do nagrywania wideo, możesz sprawić, że twoje prezentacje są bardziej żywe
.Badając
, można stworzyć wspaniały nauce materiału i okna. To może być osiągnięte poprzez nagranie na żywo wykładów, seminariów i innych podobnych zdarzeń.
Gry
, aby nagrywać swoje najlepsze momenty gładko z jakością HD, robić zrzuty ekranu określonych segmentów i udostępniać te wspaniałe doznania z innymi.
Do wspólnego użytku
innych otwartych przestrzeni dostępnych w tym KOMPUTERZE do nagrywania ekranu pozwala zachować cud czat momencie nagrywania krótkich filmów-rolki do rozwiązywania problemów i obsługi klienta, itp.
aby podzielić się ze światem
Podzielić się piękne chwile mieszkasz z powodu przechwytywania obrazu lub wideo z przyjaciółmi, rodziną lub nawet widzowie z całego świata, niezależnie od tego, gdzie mieszkasz.
Umieścić swoje filmy na ShowMore miejscu do tworzenia kopii zapasowych, a to daje Ci pełną kontrolę nad systemem i udostępniania wideo.Aby utworzyć nowe połączenie FTP i dostęp do serwera FTP i przesłać pliki w skuteczny sposób.Jedno kliknięcie, aby przesłać nagrane filmy bezpośrednio na YouTube do natychmiastowej wymiany z innymi użytkownikami. Nie trzeba wiele słów.Łatwo przesyłać zdjęcia do bezpłatnego miejsca w chmurze dostępna screenshot.net i dzielić się nimi z przyjaciółmi na link.
Okna 7, 8/8.1, 10
-

DOWNLOAD
uploadgig
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


nitroflare
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


rapidgator
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


turbobit
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


Film ApowerREC 1.0.4 (Build 01/10/2018) Multilingual w najlepszym wydaniu

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать