Hard Disk Sentinel Pro 5.01.11 Build 8557 Beta Multilingual

LeeAndro | 0 Komentarzy | 19 wyświetleń
12
01
2018

Tytuł filmu Hard Disk Sentinel Pro 5.01.11 Build 8557 Beta Multilingual

Hard Disk Sentinel Pro 5.01.11 Build 8557 Beta Multilingual
Hard Disk Sentinel Pro 5.01.11 Build 8557 Beta Multilingual | 23.6 Mb

Dysk twardy Sentinel (HDSentinel) jest multi-OS SSD i HDD monitorowanie i analiza oprogramowania. Jego celem-znaleźć, sprawdzić, diagnozowania i naprawy dysku twardego problemy, raport i wskazanie dysku twardego HDD zdrowia, zmniejszenie wydajności i awarii


dysk twardy Strażnik daje pełne pole opis, porady i wyświetlacze/informuje najbardziej kompletne informacje na temat dysków twardych i ssd wewnątrz komputera, jak i na dyskach zewnętrznych (dyski twarde USB / e-SATA dysków twardych). Wiele różnych ostrzeżeń i parametry raportu są dostępne, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo twoich cennych danych.
Nie trzeba korzystać z osobnego narzędzia do sprawdzania wewnętrznych dysków twardych, zewnętrznych dysków twardych, dysków ssd, dysków hybrydowych (sshd), można dyski w macierzy RAID, jak wszystkie są w jeden program. Ponadto, począwszy od wersji 4.71.7, dysk twardy sentinel Pro wykrywa i wyświetla status i S. M. A. R. T. w informacje na temat napędów taśmowych lto i branż pokrewnych (micro) SD-karty też.
Dysk twardy Strażnik monitoruje dysk twardy / dysk twardy status, w tym zdrowie, temperatura i wszystkie S. M. A. r. t. (Self-monitoring, analysis i reporting technology) dla dysków twardych. Mierzy również prędkość wymiany danych z dyskiem w czasie rzeczywistym, który może być używany jako punkt odniesienia lub do wykrywania ewentualnych awarii dysku twardego, degradacji wydajności.
HDSentinel-jest to idealne rozwiązanie do ochrony danych, który może być skutecznie stosowane, aby zapobiec awarii dysku twardego i SSD / twardy dysk przed utratą danych, ponieważ ma najbardziej wrażliwych klientów dysku systemowym zdrowia, który jest niezwykle wrażliwy na problemy dysk. Tak więc, nawet mały problem z HDD nie mogą być pominięte. Wersja professional ma rutynowe i automatyczne (problem) opcje tworzenia kopii zapasowych na dysku, aby zapobiec utracie danych, spowodowanych nie tylko uchybienia, ale szkodliwych programów, przypadkowego usunięcia lub.
Dysk twardy strażnik działa w tle i monitoruje stan dysku twardego kontrola stanu Smart dysku(ów). Jeśli szukasz wykryte błędy lub nieoczekiwane zachowanie, ostrzega użytkownika o aktualnej sytuacji, a także może wykonywać odpowiednie czynności (na przykład, uruchomić automatyczne tworzenie kopii zapasowych).
Zwykle stan dysku twardego może powoli spadać, z dnia na dzień. Inteligentna technologia monitorowania może przewidzieć awarii dysku twardego, badając krytyczne wartości płyty. W porównaniu z innymi oprogramowania, dysk twardy sentinel wykrywa i informuje o każdej problemy płyty. Jest znacznie bardziej wrażliwy na awarie dysku i może wyświetlić bardziej szczegółowe informacje o dysku twardym zakładana życie i problemy (jeśli w ogóle). To jest bardziej złożone metody przewidywania awarii, niż "tradycyjny" sposób: sprawdzenie S. M. A. r. t. wartości progowej wartości atrybutów. Aby uzyskać więcej informacji, proszę przeczytać jak dysk twardy ze S. M. A. R. T. i dlaczego dysk twardy sentinel).
System operacyjny: Windows 95, 98, 98SE, ja, NT4, 2000, XP, 2003, 2008, Vista, Windows 7, Windows domowego serwera Windows 2012, Windows serwer 2016, Windows 8 i Windows 8.1, Windows 10 dla 32-bitowych i 64-bitowych wersjach (jeśli jest dostępny)
na koncie administratora systemu (w tryb serwisowy, można używać bez praw administratora i nawet bez logowania się użytkownika do systemu)
-

DOWNLOAD
uploadgig
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


nitroflare
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


rapidgator
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


turbobit
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


Film Hard Disk Sentinel Pro 5.01.11 Build 8557 Beta Multilingual w najlepszym wydaniu

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать