PremiumSoft Navicat Premium 12.0.21

LeeAndro | 0 Komentarzy | 14 wyświetleń
12
01
2018

Tytuł filmu PremiumSoft Navicat Premium 12.0.21

PremiumSoft Navicat Premium 12.0.21
PremiumSoft Navicat Premium 12.0.21 (x86/x64) | 89 MB

Premium-program jest narzędziem do tworzenia baz danych, która pozwala na jednoczesne łączenie się z MySQL, mariadb w SQL serwer, Oracle, PostgreSQL oraz SQLite z jednej aplikacji. Praca z bazami danych w chmurze typu Amazon RDS, Amazon Aurora, firma Amazon przesunięcie ku czerwieni, SQL Azure, w chmurze Oracle i Google cloud


można szybko i łatwo tworzyć, zarządzać i utrzymywać swoje bazy danych
.Bezproblemowa Migracja danych
Transmisja danych, Synchronizacja danych i synchronizacji struktury pomoże ci przenieść dane szybciej, łatwiej i z mniejszym kosztem. Szczegółowe instrukcje krok po kroku dla transmisji danych w różnych DBMS. Porównanie i synchronizacja baz danych i synchronizacji struktury. Konfiguracja i wdrażanie porównań w sekundach, a otrzymasz szczegółowy scenariusz, aby określić zmiany, które chcesz przeanalizować.
Narzędzie dywersyfikacji na manipulowanie
za pomocą kreatora importu danych do migracji danych do bazy danych z różnych formatów, lub z ODBC do podłączenia do źródła danych. Eksport danych z tabel, widoków lub Wyniki kwerendy w formatach, takich jak Excel, dostęp, CSV i wiele innych. Dodawać, edytować i usuwać wpisy w tabeli wraz z tablicą danych narzędzi edycji, aby złagodzić swoje edycje. Program daje ci narzędzia potrzebne do efektywnego zarządzania i zapewnienia prawidłowego procesu technologicznego.
Prosty SQL do edycji dom
wizualna SQL pomoże ci stworzyć, edytować i wykonywać instrukcje SQL, nie martwiąc się o składni i prawidłowego korzystania z poleceń. Kod szybciej z funkcją Autouzupełniania kodu i własnych fragmentów kodu na licytację na słowach kluczowych i rozbiórki powtarzanie od kodowania. Szybko znaleźć i naprawić błędy w kodzie w języku PL/SQL i PL/lista pgsql wykorzystując komponent debugowania, takie jak pułapki, krok po kroku wykonanie programu, przeglądanie i zmiana wartości zmiennych, a także badając stos wywołań.
Inteligentny projektant bazy danych
do tworzenia, edycji i zarządzania obiektami bazy danych, korzystając z naszych profesjonalnych projektantów obiekt. Konwersja bazy danych w graficzne przedstawienie, wykorzystując skomplikowaną strukturę bazy danych i narzędzia do symulacji, tak, że można modelować, tworzyć i rozumieć złożone bazy danych, z łatwością.
Aby zwiększyć wydajność
nasze wydajne rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych i przywracania, a także intuicyjny graficzny interfejs użytkownika dla danych Oracle pomp/SQL serwer kopii zapasowych narzędzie przeprowadzi cię przez proces tworzenia kopii zapasowej i zmniejsza prawdopodobieństwo błędów. Pełna automatyzacja powtarzalny proces wdrażania, takie jak tworzenie kopii zapasowych bazy danych i uruchomić skrypt w określonym czasie lub dzień. Niezależnie od tego, gdzie jesteś, możesz zawsze uzyskać pracę.
Ułatwiają współpracę
synchronizować ustawienia połączeń, modele, zapytań i wirtualne grupy dla naszego usługa w chmurze, dzięki czemu można uzyskać dostęp w czasie rzeczywistym do nich i dzielić się nimi ze swoimi kolegami w dowolnym czasie i w dowolnym miejscu. Chmura darmowy program, możesz użyć w każdej minucie swojego dnia, aby zapewnić maksymalną wydajność. Dowiedz się więcej >
dodatkowy bezpieczne połączenie
, aby ustanowić bezpieczne połączenie przez SSH i SSL, aby zapewnić, że każde połączenie jest bezpieczny, stabilny i niezawodny. Wsparcie dla różnych metod uwierzytelniania dla serwera baz danych, takich jak uwierzytelnianie pam dla MySQL i mariadb i uwierzytelniania gssapi dla PostgreSQL. Program 12 zapewnia dodatkowe mechanizmy uwierzytelniania i wydajnych środowisk, więc nie musisz się martwić o podłączeniu przez niezabezpieczone sieci.Dla Systemu Windows 7, Windows 8 Lub Windows 8.1 Do Windows 10, Serwer 2008 R2, Server 2012, Serwer 2016.

DOWNLOAD
uploadgig
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


nitroflare
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


rapidgator
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


turbobit
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


Film PremiumSoft Navicat Premium 12.0.21 w najlepszym wydaniu

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать