IObit Driver Booster Pro 5.2.0.686 MULTI-PL [ZAREJESTROWANA WERSJA]

fperson | 0 Komentarzy | 16 wyświetleń
13
01
2018

Tytuł filmu IObit Driver Booster Pro 5.2.0.686 MULTI-PL [ZAREJESTROWANA WERSJA]

IObit Driver Booster Pro 5.2.0.686 MULTI-PL [ZAREJESTROWANA WERSJA]

Wersja zarejestrowana i przenośna (portable) w jednym instalatorze!

Driver Booster to użyteczne narzędzie, które umożliwia zarządzanie sterownikami do urządzeń w systemie Windows, dbając o to, by na komputerze zainstalowane było zawsze najaktualniejsze oprogramowanie sterujące pracą różnych jego podzespołów.

Program jest prosty w obsłudze i działa na tyle stabilnie, że można go bez wahania zainstalować i używać bez obawy o sprawność systemu. Jego głównym zadaniem jest dokładne skanowanie komputera i wykrywanie wszystkich przestarzałych sterowników do sprzętu. Driver Booster charakteryzuje się dużą szybkością pracy. Sam proces diagnostyki zajmuje w przypadku standardowego komputera zaledwie kilka sekund.

Gdy już proces analizy komputera i zainstalowanych na nim sterowników zostanie zakończony narzędzie wyświetla w głównym oknie listę wszystkich przestarzałych sterowników, które należy zaktualizować. Poza informacją o dokładnej nazwie urządzenia, do którego się one odnoszą Driver Booster ocenia również jak bardzo przestarzałe są wykryte sterowniki, umożliwiając ich sprawną i wygodną aktualizację.

Co istotne, program tworzy punkty przywracania, pozwalając przywrócić system do pierwotnego stanu w razie niepowodzenia. W ustawieniach możemy zdefiniować czy Driver Booster uruchamiany ma być wraz z Windowsem oraz co jaki czas ma być przeprowadzana analiza sterowników. Narzędzie podczas pobierania z bazy aktualnego oprogramowania dla urządzeń wspiera serwery proxy.

SCREENY:


System operacyjny:
Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 (32 / 64-bit)

OPiS UPLOADU
wielkość całości: 21.28 MB
rodzaj kompresji: .7z
zawartość uploadu: Setup + Spolszczenie
wersje językowe: Multilingual | POLSKI (po spolszczeniu).
brak danych naprawczych
haslo:brak

Strona producenta:
www.iobit.com


DOWNLOAD
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


HASLO
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!Film IObit Driver Booster Pro 5.2.0.686 MULTI-PL [ZAREJESTROWANA WERSJA] w najlepszym wydaniu

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать