Scientific Toolworks Understand 4.0.923 MacOSX

LeeAndro | 0 Komentarzy | 8 wyświetleń
14
01
2018

Tytuł filmu Scientific Toolworks Understand 4.0.923 MacOSX

Scientific Toolworks Understand 4.0.923 MacOSX
Scientific Toolworks Understand 4.0.923 MacOSX | 87.4 MB

Aby zrozumieć® - jest to środowisko programistyczne zbudowany od podstaw, aby pomóc ci w pełni zrozumieć swój kod źródłowy. Aby przeanalizować, ocenić je, wizualizacji, wspierać go, zrozumieć go.

Aby zrozumieć, zapewnia aktualne informacje o kodzie


aby zrozumieć® - jest to środowisko programistyczne zbudowany od podstaw, aby pomóc ci w pełni zrozumieć swój kod źródłowy. Aby przeanalizować, ocenić je, wizualizacji, wspierać go, zrozumieć go.
Jeśli kod bezpieczeństwa lub krytycznych misji lub wzrosła więcej niż może znieść jeden człowiek, to zawdzięczam to do siebie, aby spróbować zrozumieć. Zrozumieć pomoże Ci dowiedzieć się dokładnie, co twój kod robi i dlaczego, i wkrótce będziesz zaskoczony, jak można żyć bez niego. Dołącz do 20 000 innych inżynierów, którzy już zrozumieli ich kod.
Aby zrozumieć, zapewnia aktualne informacje o kodzie. Szybko zobaczyć wszystkie informacje na temat funkcji, klas, zmiennych itp. jak są one nazywane, zmiany i interakcji. Łatwo zauważyć, nazywać drzewa, metryki, linki i inne informacje na chciałbyś wiedzieć o kodzie.
Widzisz, to jest bardzo skuteczne zbieranie metryk kodu i zapewniają różne sposoby, aby go zobaczyć. Istnieje szeroki zestaw standardowych wskaźników, które są łatwo dostępne, a także możliwość pisania własnych metryki, jeśli nie jesteśmy przyjrzyjmy się dokładnie to, co trzeba.
Rozumiem, oferuje grafiki, co pozwoli ci zobaczyć, jak twój kod łączy się (zależności), jak płynie (wykres przepływu), jakie funkcje powodują inne funkcje (wykres), i wiele innych. Istnieje wiele opcji konfiguracji, co pozwala na wyświetlanie tylko to, co cię interesuje, że harmonogram lepiej pasuje do tego, co trzeba.
Rozumiem, pozwala sprawdzić swój kod za pomocą opublikowane standardy kodowania, lub swoje własne standardy. Testy te można wykorzystać do sprawdzenia zasad nazewnictwa, metryki wymagań, opublikowanych najlepszych praktyk, lub wszelkimi innymi przepisami i konwencjami, które są ważne dla zespołu.
Zobacz wszystkie zależności w kodzie i jak są one połączone. Aby zobaczyć te zależności, za pomocą interaktywnego wykresu, aby zrozumieć i wykorzystać zależności tekstowej przeglądarce. Oba pozwoli ci zobaczyć wszystkie zależności, szybko i łatwo, na wysokim poziomie lub окопаться i uzyskać szczegółowe informacje.
Potężny zrozumieli edytor pełen nowoczesny graficzny interfejs programowania, który obejmuje wszystkie nowoczesne funkcje, których można oczekiwać. Został on zaprojektowany od podstaw z myślą o мультимониторной obsłudze i zawiera zakładki, grupy kart, Doktorze, wyróżnianie składni, autouzupełnianie, i składnia na podstawie naginanie i dodając po prostu wymienić tylko kilka.
Istnieje kilka opcji wyszukiwania, aby zrozumieć. Do natychmiastowego rezultatu, korzystać z naszych "szybkie wyszukiwanie", która oferuje rezultaty, zanim nawet zakończyć pisma. Rozumiem również zapewnia opcje wyszukiwania, bardziej indywidualne i złożone zapytania, takie jak wyrażenia regularne i porównanie z wzorem.
Rozumiem, obsługuje ponad dziesięciu języków i może pracować z bazami kodu napisanego w różnych językach. To pozwala zobaczyć połączeń i zależności między językami, tak, że można uzyskać informacje o systemie w ogóle.
Wersja SYSTEMU operacyjnego: 10.7 lub nowszy
Typ procesora(ów) i prędkość: 64-bitowy
platformy Mac: Procesor Intel

DOWNLOAD
uploadgig
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


nitroflare
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


rapidgator
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


turbobit
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


Film Scientific Toolworks Understand 4.0.923 MacOSX w najlepszym wydaniu

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать