Endurance Antivirus 4.1.4

LeeAndro | 0 Komentarzy | 8 wyświetleń
14
01
2018

Tytuł filmu Endurance Antivirus 4.1.4

Endurance Antivirus 4.1.4
Endurance Antivirus 4.1.4 | macos | 159 MB

Złośliwe oprogramowanie-nie są jedynym zagrożeniem dla komputera Mac i tak Maki zrobić malware. Według badania naszej firmy o cyberprzestępczości, ataki na systemach Mac wzrosła o ponad 78% w 2017 roku.

Szkodliwych stron internetowych i niezabezpieczonych sieci Wi-Fi mogą również zagrozić swoje bezpieczeństwo.


Złośliwe oprogramowanie-nie są jedynym zagrożeniem dla komputera Mac i tak Maki zrobić malware. Według badania naszej firmy o cyberprzestępczości, ataki na systemach Mac wzrosła o ponad 78%, w 2017 roku -
.To jest powód, dlaczego należy wybrać oprogramowanie antywirusowe firmy bezpieczeństwa, jak i my, ponieważ możemy chronić komputer Mac jest na wysokim poziomie.
Szkodliwych stron internetowych i niezabezpieczone sieci Wi-Fi mogą zagrozić swoje bezpieczeństwo.
Twój MacOS może zatrzymać niektóre z wariantów złośliwego oprogramowania, ale to może nie pomóc, jeśli już zainfekowane. Nasz antivirus for Mac nie tylko blokuje wirusy, programy szpiegujące, trojany i inne złośliwe programy, również skanuje cały komputer Mac jest pod kątem ukrytych zagrożeń.
Nawet zaufanych witryn włamał się i cyberprzestępcy mogą łatwo podrobić list od znajomych lub w Banku. Wytrzymałość również skanowanie poczty e-mail i zobacz, czy są jakieś próby phishingu.
Wytrzymałość również wydaliśmy firmy opswat firma jest światowym liderem w zakresie certyfikacji bezpieczeństwa produktów.
- Malware do wykrywania i usuwania, w tym keyloggery, ransomware i podpisami
- Reklama wykrywania i usuwania, w tym potencjalnie (potencjalnie niechcianych aplikacji) podpisy
- premium 24/7 zespół, aby rozwiązać Swoje wnioski
- dostęp do najnowszych podpisu, wykorzystując nasz firmowy upgrade
- Mac-lekarskiej ekspertyzy, która jest nowy na któreś z programów antywirusowych, które są teraz dostępne do sprzedaży. Ta funkcja pomoże dokonać analizy komputera Mac w głębi i wrócił z decyzją
wytrzymałości, antivirus skanuje wszystkie pliki i foldery ze starannie systemu. Jej mechanizm skanowania przeszedł wszystkie pliki testowe z eicar i odkryli ponad 4 milionów szkodliwych programów. Wraz z rozwojem technologii i erę Internetu, jest bardzo prawdopodobne, że system może być bardzo szybko atakowane, co prowadzi do uszkodzenia sprzętu. Wirus może zaatakować system, w jakiejkolwiek formie, co sprawia, że konieczne jest, aby zapisać wszystkie pliki w bezpieczeństwa i нетленным. Wytrzymałość antywirusowe oprogramowanie posiada intuicyjny interfejs użytkownika o dużej wydajności. Aplikacja szybko daje dokładną kontrolę wszystkich plików w systemie. Przyszłych wydań także skupić uwagę na nowy wygląd z dużą ilością opcji, wygodę i możliwość wykrywania nowych wirusów. aplikacja i utrzymać system, ochrona przed złośliwym oprogramowaniem. Aplikacja antywirusowe aktualizowane codziennie, aby odkryć nowe złośliwe programy i szybki lusterka serwera aktualizacji. Być na bieżąco i być chronione wytrzymałość "antywirus".
• Drobne poprawki, świeże podpis
• 64-bitowy procesor
• OS x 10.10 lub nowszy

DOWNLOAD
uploadgig
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


nitroflare
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


rapidgator
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


turbobit
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


Film Endurance Antivirus 4.1.4 w najlepszym wydaniu

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать