Efficient Diary Pro 5.50 Build 539 Multilingual Portable

LeeAndro | 0 Komentarzy | 7 wyświetleń
14
01
2018

Tytuł filmu Efficient Diary Pro 5.50 Build 539 Multilingual Portable

Efficient Diary Pro 5.50 Build 539 Multilingual Portable
Efficient Diary Pro 5.50 Build 539 Multilingual Portable | 29 Mb

Skuteczny Pamiętnik jest elegancki, łatwy w użyciu i potężny pakiet oprogramowania elektronicznego pamiętnika. Ze względu na swoją unikalną i potężną lampą błyskową wyszukiwanie pełnotekstowe technikę, możesz po prostu wpisać słowo do dziennika, aby szybko znaleźć odpowiednie wpisy! Produkt ma silną funkcję edycji podobny do programu Microsoft słowo


można wstawić różne elementy, takie jak tabele, obrazy, emocje, adres URL lub nawet załącznika. Można ustawić Kolor tła, tła do każdej pozycji oddzielnie, tak że pamiętnik może być bogaty i kolorowy. Login i hasło są szyfrowane nieodwracalne algorytmem Sha; ponadto, treść pliku jest zaszyfrowana tak, że twoje dane osobowe są w pełni chronione. Oprócz sterowania dziennik wpisów według daty, można również zarządzać za pomocą hierarchicznego grupowania.
Jest kosz w oprogramowanie, więc nie musisz się martwić, że można usunąć zapis w dzienniku w błędzie. Zapewnia również różne wyjątkowe funkcje, takie jak możesz określić ikonę pogody i emocji dla każdego dzienniku, można określić wartość do zapisu i można kopiować i wklejać wpisy w dzienniku itp. czas mijał, a z efektywnym Pamiętnik, możemy zapisać nasze postrzeganie i doświadczenie w tym kierunku. Spędzić trochę czasu z efektywnym Pamiętnik każdego dnia, patrząc na dzisiejsze uczucia, powołując się na wspomnienia z przeszłości, i czekając szczęścia w przyszłości. Szczęśliwe życie nie może być bez skutecznej Pamiętnik!
Różne style style interfejsu$8$$interfejs jest przeznaczony do zaspokojenia swoich indywidualnych potrzeb! Mają one różne odcienie kolory, takie jak niebieski, zielony lub metalu, i mają standardowe Vista i XP standardowe zewnętrzne widoki z okien indywidualnie.
Łatwo znaleźć
skuteczny Pamiętnik ma potężne możliwości wyszukiwania, tak, że można szybko znaleźć informacje.
Potężny edytor dokumentów
skuteczny Pamiętnik ma wbudowany edytor dokumentów podobny do MS-Word, które mogą być wykorzystane do nagrywania swojego pamiętnika. Można wstawiać zdjęcia, emocje, tabele itp., aby twój pamiętnik bardziej kolorowe i żywe.
Informacje o gwarancjach bezpieczeństwa
jest kosz, w tym programie, nie trzeba będzie się martwić o to, że można usunąć kilka ważnych informacji w błędzie. Tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania może pomóc ci wygodnie przechowywać i przenosić dane.
Okna 10/8/7/XP/Vista
-

DOWNLOAD
uploadgig
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


nitroflare
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


rapidgator
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


turbobit
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


Film Efficient Diary Pro 5.50 Build 539 Multilingual Portable w najlepszym wydaniu

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать