TeraByte Drive Image Backup & Restore Suite 3.16 Multilanguage + Portable

TeraByte Drive Image Backup & Restore Suite 3.16 Multilanguage + Portable
TeraByte Drive Image Backup & Restore Suite 3.16 Multilanguage + Portable | 740/995/129 Mb

Obrazy dla systemu Windows pozwala w prosty i wygodny sposób, aby utworzyć pełną kopię zapasową wszystkich danych na dysku twardym, programów i systemów operacyjnych. Kopie zapasowe mogą być zapisywane bezpośrednio na dysku zewnętrznym USB i napędy™ FireWire interfejs, wewnętrznych lub dyskach sieciowych, a nawet bezpośrednio na dysk cd, DVD lub BD


zestaw zawiera łatwy w użyciu MakeDisk kreator do tworzenia rozruchowego dysku odzyskiwania. Odzyskiwanie danych, programów i systemów operacyjnych, jak były, gdy zostały dopasowane, po prostu włóż dysk odzyskiwania i przywracania punkt (- y) lub napęd(y), które chcesz odzyskać. Jest to bardzo proste.
Jako kluczowego składnika tb dysku, tworzenia kopii zapasowych i przywracania obrazów Apartament, obrazu dla systemu Windows wykorzystuje technologię kopiowania woluminów w tle (vss) lub PHYLock™, i dodać składnik zawarty w pakiet. Vss i PHYLock™ pozwala nadal korzystać z komputera podczas tworzenia kopii zapasowej jest ustalona w danym momencie. To usuwa niespójności, które pojawiają się zwykle podczas tworzenia kopii zapasowej partycji, który jest używany.
Zdjęcia dla Windows działa pod systemem operacyjnym Windows, ale może kopii zapasowej lub przywracania wszystkich partycji, w tym z DOS lub Linux, a nawet partycje zaszyfrowane za pomocą oprogramowania firm trzecich.
Терабайтного dysku, pliki, obrazy, uzyskiwanego obrazu dla Windows kompatybilne ze wszystkimi terabajtów nieograniczoną ilość informacji wyrobów z tej samej główny numer wersji (czyli wszystkie 3.produkty x zgodne z innymi 3.produkty x). To daje elastyczność, aby przywrócić obraz dysku z wyboru komponentów.
Tb dysku, tworzenia kopii zapasowych i przywracania obrazów zawiera obrazy dla systemu Windows, obrazy dla systemu Linux, obrazy dla DOS i zestaw narzędzi menu. Zdjęcia dla DOS i obrazu dla systemu Linux obsługuje ten sam potężny napęd funkcjonalność obrazu bez konieczności instalacji systemu Windows.
Bonus: narzędzie wdrażania
za terabajt SYSTEMU Apartament (TBOSDTS) wersja Pro zawiera potężny zestaw skryptów, które, między innymi, pomoże ci wdrożyć system Windows na zupełnie innym sprzęcie. -
Kompatybilność z SYSTEMEM Windows x86 i 64-bitowych wersjach systemu Windows.
- Kompatybilny z SYSTEMU Windows NT4, 2000, XP, vista, 7, 8, 10.
- W pracy z Windows Server SBS wersji (to NT4, 2000, 2003, 2008, 2008r2, 2011, itp.)
Obraz dla systemu Windows -
- obrazy dla DOS
- obrazy dla Linux
- narzędzie ОСД Apartament

DOWNLOAD
uploadgig
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


nitroflare
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


rapidgator
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


turbobit
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!

Wszystko o newsie TeraByte Drive Image Backup & Restore Suite 3.16 Multilanguage + Portable

News TeraByte Drive Image Backup & Restore Suite 3.16 Multilanguage + Portable w sieciach społecznościowych

Serwis dostępny w wersji mobilnej TeraByte Drive Image Backup & Restore Suite 3.16 Multilanguage + Portable Serwis dostepny jest równiez w wersji mobilnej.

14-01-2018, 09:13
0komentarze i odpowiedzi w newsie TeraByte Drive Image Backup & Restore Suite 3.16 Multilanguage + Portable
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать
W górę