OmniGraffle Pro 7.6 Multilingual macOS

OmniGraffle Pro 7.6 Multilingual macOS
OmniGraffle Pro 7.6 Multilingual macOS | 103 MB

W omnigraffle 7-jest to w pełni ekologiczny wersja aplikacji, oferując kompleksowe inspektor i wzornik okna, nowy zasób przeglądarki, aby zarządzać wzorniki i szablony, nowe style artystyczne wypełnienia i linii, poprawa ogólnej warstwami, potężne formy kombinacji, lepiej nakładać i kadrowania zdjęć, i wiele innych nowych funkcji


aby stworzyć coś
w omnigraffle jest przeznaczony do tworzenia precyzyjnych, piękna grafika. Jak strona ramy, konstrukcji, instalacji elektrycznej, rodowodu lub wyświetlanie z klas oprogramowania. Dla artystów, projektantów, przypadkowych danych-мапперы, i wszystko pomiędzy.
Projekt, jak wam się podoba
okazji do obiektów, obrazy, szablony, inspektorów i szablony w omnigraffle oznacza, że można coś zrobić dobrze, szybko. Dokładnie to, czego można się spodziewać.
Wszystkie, z wyjątkiem
, nie zamiar znaleźć żmudne żeglugi zestaw elementów menu w omnigraffle-po prostu twoje ulubione funkcje, łatwe do znalezienia i łatwiej, niż kiedykolwiek używać.
Pracy, jak wam się podoba
zrobić w omnigraffle twój, każdą stronę. Z elastycznego inspektorów na własne szablony i wzorniki to najczęściej używane i najbardziej poręczne narzędzie, każdego dnia.
• Import/eksport w Visio: otwieranie dokumentów pakietu Microsoft® Visio (vsd lub vdx) w omnigraffle i Visio szablony (SCD) i szablony (WST). Eksport do programu Visio dokumentów XML (vdx).
• Ogólne warstwy: łatwa aktualizacja wspólnych elementów, które chcesz zobaczyć na wielu obrazach. Warstwy można teraz przełączać się między normalnym i wspólna warstwa.
• Nowe opcje pozwalają określić, jakiego krawędzi lub środka obiektu w Inspektorze "geometria". Można ustawić X i Y-współrzędne wybranego punktu na szczyt.
• Formy kombinacji: łatwo tworzyć nowe obrazy, używając kombinacji z istniejących form (z obsługą stowarzyszenia, przecięcia i odejmowanie). Złożonych kształtach teraz mogą być podzielone na ich składowe formy.
• Niezależnie od skali rozdzielczość: 100%, match point Jabłka, pkt PostScript, lub piksela ekranu.
• Eksport w Photoshop wrócił, i obsługuje eksport w omnigraffle warstw warstwy programu Photoshop.
• Tabele: grupowanie figur z wykorzystaniem tabel, co czyni go łatwym do dodawania nowych wierszy lub kolumn w szablonie formularza.
Wymagania techniczne: OS X 10.10 lub nowszy, 64-bitowy procesor.
-

DOWNLOAD
uploadgig
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


nitroflare
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


rapidgator
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


turbobit
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!

Wszystko o newsie OmniGraffle Pro 7.6 Multilingual macOS

News OmniGraffle Pro 7.6 Multilingual macOS w sieciach społecznościowych

Serwis dostępny w wersji mobilnej OmniGraffle Pro 7.6 Multilingual macOS Serwis dostepny jest równiez w wersji mobilnej.

18-01-2018, 22:05
0komentarze i odpowiedzi w newsie OmniGraffle Pro 7.6 Multilingual macOS
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать
W górę