Capture One Pro 11.0.1.40 macOS

Capture One Pro 11.0.1.40 macOS
Capture One Pro 11.0.1.40 Multilingual macOS | 322 Mb

Zaprojektowane z uwzględnieniem życzeń najbardziej wymagających fotografów na świecie, aby pobrać jeden-to wybór profesjonalistów w dziedzinie oprogramowania do przetwarzania obrazów. Wybór wybitny w oprogramowanie do edycji zdjęć.

Pełna kontrola

rzecz surowców


zaprojektowane z uwzględnieniem życzeń najbardziej wymagających fotografów na świecie, aby pobrać jeden-to wybór profesjonalistów w dziedzinie oprogramowania do przetwarzania obrazów. Wybór występ w oprogramowanie do edycji zdjęć.
Weź jeden w dalszym ciągu prowadzić do edycji plików RAW. Doświadczenie w tworzeniu indywidualnych profili kolorów dla ponad 400 kamer, w połączeniu z naszego nieustannego dążenia do twórczej wolności przyniósł uznanie dla przechwytywania jednego procesu roboczego, że nasza unikalna morze kwiatów, i precyzyjnych narzędzi do edycji. Rozwijamy nasze programy, aby osiągnąć pożądany wizji z gładkiej, efektywnej organizacji pracy; robi to profesjonalne oprogramowanie do obróbki zdjęć.
Pełna kontrola nad narzędziem
każdego przechwytywania jedna jest przeznaczona, aby dać Ci pełną kontrolę nad wszystkimi aspektami procesu edycji - utrzymanie, naprawa i optymalizacja wszystkich informacji źródłowych plików. Kompletny zestaw narzędzi, który daje możliwości osiągnięcia doskonałego rezultatu.
Dobra surowce
przechwytywania plików RAW pozwala dostosować obraz, a pliki RAW mają pełną gamę informacji otrzymanych z kamery. Przechwytywanie jedna nastawiona na uzyskanie maksymalnego zwrotu z każdego pliku RAW. Wszystkie Obsługiwane modele kamer i obiektywów mają indywidualne profile, aby zapewnić jak najlepszą jakość kolorów i szczegółów. Uchwyt zapewnia niezawodne rozwiązanie do edycji dowolnego z obsługiwanych plik RAW.
Dla podpięte
przechwytywania jednej i tej samej branży przywiązany jest szybki, elastyczny i niezawodny, do sesji zdjęciowej, gdzie szybkość i dokładność jest bardzo ważna. Strzelać prosto na swój komputer do prawie natychmiastowego oglądania - z lub bez szybkiej korekty. Zdjęcia dla ułatwienia przygotowania podczas fotografowania martwej natury.
Pracy i wydajności pracy
z niestandardowych narzędzi, skrótów klawiaturowych, aby przyspieszyć i natychmiastowej przywiązany capture - przechwytywanie zbudowany, aby zminimalizować obciążenie i zwiększyć efektywność pracy. Zaprojektuj swój własny obszar roboczy i rozwiązać swój własny sposób pracy w Capture sama.
Wziąć jedną z 11 opcji:
o kolorze, aby uchwycić
jedna jest znana z wyjątkowej obsługi kolorów. Dzięki naszemu użytkownika profilowania kamery, każdy plik RAW połysk - prosto z aparatu. Jeśli szukasz kreatywnych narzędzi do korekcji kolorów, lub chcesz zapewnić naturalne kolory na zdjęciach uchwycić jeden zapewnia potężne i precyzyjne narzędzie do realizacji swoich pomysłów.
Pracy i wydajności pracy
z własnych narzędzi i skróty klawiszowe dla akceleracji grafiki i natychmiast przykleił przechwytywanie powodu, aby zminimalizować obciążenie i zwiększyć efektywność pracy. Stwórz własną przestrzeń i znaleźć drogę do pracy, aby uchwycić jeden.
Zarządzanie aktywami
zarządzania aktywami ważne dla każdego fotografa, czy to kontrolne kadry z codziennej pracy jednostki, lub duże kolekcje z tysiącami zdjęć. Pobrać jeden oferuje narzędzia i rozwiązania dla każdego typu fotograf, robi zarządzanie aktywami prosty, szybki i skuteczny.
Pełna przejęcie kontroli
został zaprojektowany z jakości obrazu i łatwości użycia w umyśle. Każde narzędzie jest zaprojektowany, aby dać Ci pełną kontrolę nad wszystkimi aspektami procesu edycji - zachowania, przywrócenia i optymalizacji wszystkie informacje z twoich plików źródłowych. Kompletny zestaw narzędzi, który daje możliwości osiągnięcia doskonałego rezultatu.
Szczegóły i profile obiektywu
z jakością obrazu jak "Lokomotywa", uchwycić jeden zaprojektowane, aby wycisnąć każdy plik RAW do granic możliwości, zapewniając maksymalny poziom szczegółowości. Każdy obsługiwany przez obiektyw wykorzystuje profil użytkownika obiektywu, zapewniając precyzyjne narzędzia do minimalizacji zniekształceń i padania światła.
- Właśnie coretm technologia Intel® 2 Duo lub lepszy
- 8 GB RAM -
- 10 GB wolnego miejsca na dysku twardym
- skalibrowany monitor kolorowy o rozdzielczości 1280 x 800, 24 bity, 96 dpi
-

DOWNLOAD
uploadgig
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


nitroflare
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


rapidgator
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


turbobit
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!

Wszystko o newsie Capture One Pro 11.0.1.40 macOS

News Capture One Pro 11.0.1.40 macOS w sieciach społecznościowych

Serwis dostępny w wersji mobilnej Capture One Pro 11.0.1.40 macOS Serwis dostepny jest równiez w wersji mobilnej.

18-01-2018, 22:09
0komentarze i odpowiedzi w newsie Capture One Pro 11.0.1.40 macOS
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать
W górę