Kelley Armstrong, Melissa Marr - cykl Kroniki Blackwell tom 1-2 [Ebook]

Kelley Armstrong, Melissa Marr - cykl Kroniki Blackwell tom 1-2 [Ebook]


1. Wilki Lokiego

Fantastyczna podróż w świat mitologii. Historia rozpoczyna się w Blackwell w Południowej Dakocie, gdzie wszyscy mają coś wspólnego z bohaterami podań wikingów. Każdy z mieszkańców jest bezpośrednio spokrewniony z Thorem lub Lokim. Przed nastolatkiem Mattem Thorsenem świat mitologii nordyckiej nie ma żadnych tajemnic. Posiada ogromną wiedzę o sagach, bóstwach i pobocznych postaciach z legend....

2. Kruki Odyna

Siedmioro dzieci, Młot Thora i zastęp Walkirii – jedyni, którzy przeciwstawią się zniszczeniu świata. Kiedy trzynastoletni Matt Thorsen, Fen i Laurie Brekke – współcześni potomkowie Thora i Lokiego – odkrywają, że ich przeznaczeniem jest wziąć udział w bitwie przeciwko apokalipsie, sądzą, że wiedzą co ich czeka. Muszą zebrać innych potomków bogów, pokonać gigantycznego węża i ocalić świat....Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!

Wszystko o newsie Kelley Armstrong, Melissa Marr - cykl Kroniki Blackwell tom 1-2 [Ebook]

News Kelley Armstrong, Melissa Marr - cykl Kroniki Blackwell tom 1-2 [Ebook] w sieciach społecznościowych

Serwis dostępny w wersji mobilnej Kelley Armstrong, Melissa Marr - cykl Kroniki Blackwell tom 1-2 [Ebook] Serwis dostepny jest równiez w wersji mobilnej.

20-05-2018, 15:59
0komentarze i odpowiedzi w newsie Kelley Armstrong, Melissa Marr - cykl Kroniki Blackwell tom 1-2 [Ebook]
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать
W górę