Kelley Armstrong, Melissa Marr - cykl Kroniki Blackwell tom 1-2 Ebook » HQSite.org - Twoje miejsce w sieci.Free download.
» » Kelley Armstrong, Melissa Marr - cykl Kroniki Blackwell tom 1-2 [Ebook]

Kelley Armstrong, Melissa Marr - cykl Kroniki Blackwell tom 1-2 [Ebook]

Ebook
20 Maj 2018
Kelley Armstrong, Melissa Marr - cykl Kroniki Blackwell tom 1-2 [Ebook]


1. Wilki Lokiego

Fantastyczna podróż w świat mitologii. Historia rozpoczyna się w Blackwell w Południowej Dakocie, gdzie wszyscy mają coś wspólnego z bohaterami podań wikingów. Każdy z mieszkańców jest bezpośrednio spokrewniony z Thorem lub Lokim. Przed nastolatkiem Mattem Thorsenem świat mitologii nordyckiej nie ma żadnych tajemnic. Posiada ogromną wiedzę o sagach, bóstwach i pobocznych postaciach z legend....

2. Kruki Odyna

Siedmioro dzieci, Młot Thora i zastęp Walkirii – jedyni, którzy przeciwstawią się zniszczeniu świata. Kiedy trzynastoletni Matt Thorsen, Fen i Laurie Brekke – współcześni potomkowie Thora i Lokiego – odkrywają, że ich przeznaczeniem jest wziąć udział w bitwie przeciwko apokalipsie, sądzą, że wiedzą co ich czeka. Muszą zebrać innych potomków bogów, pokonać gigantycznego węża i ocalić świat....Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!
0
185
tb7.pl - Pobieraj z Catshare, Rapidu, Fileshark i innych 10GB/24H! Płatności SMS oraz e-przelewem!

Komentarze 0
Dodaj komentarz
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.