Masłowska Dorota - Inni ludzie Audiobook PL » HQSite.org - Twoje miejsce w sieci.Free download.
» » » Masłowska Dorota - Inni ludzie [Audiobook PL]

Masłowska Dorota - Inni ludzie [Audiobook PL]


Masłowska Dorota - Inni ludzie [Audiobook PL]

Masłowska Dorota - Inni ludzie [Audiobook PL]Lektor: zespół lektorów

Rozmiar: 339 MB
Czas: 3:03 h
Bitrate: 256 kbps
Format: MP3
Kompresja: rar

Opis:

Miasto zatrute smogiem i pogardą, drogie auta, tanie relacje, wysokie aspiracje i najniższe pobudki. Z dzikich potoków hiphopowej nawijki wyłania się wizja współczesnej Warszawy najwyższej literackiej próby, zarazem poetycka i wulgarna, zabawna i mroczna.


Inni ludzie to gatunkowa hybryda, polifoniczny utwór-potwór, którego komiksowo uproszczone postacie, jak to u Masłowskiej, znowu są tylko bohaterami posiłkowymi. Bo prawdziwym, najważniejszym bohaterem jest tu język, którym mówią (albo który mówi nimi): buzujący energią i dowcipem, a jednocześnie brutalny, kaleki, pełen niechęci i uprzedzeń. To w nim rozgrywa się erozja więzi, resztek wyższych uczuć i ludzkiej solidarności. To on, śmieszny i potworny jednocześnie, zadaje bolesne pytania o moment, w którym znaleźliśmy się jako wspólnota.AUDIOBOOK W REŻYSERII AGNIESZKI GLIŃSKIEJ

Z MUZYKĄ MARIUSZA OBIJALSKIEGO

W WYKONANIU

Małgorzaty Bieli,Moniki Borzym,Karoliny Czarneckiej,Szymona Falacińskiego,Marcina Januszkiewicza,Pauliny Puślednik,Franciszka Przybylskiego,Patryka Szwichtenberga
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!tb7.pl - Pobieraj z Catshare, Rapidu, Fileshark i innych 10GB/24H! Płatności SMS oraz e-przelewem!

Wszystko o newsie Masłowska Dorota - Inni ludzie [Audiobook PL]

News Masłowska Dorota - Inni ludzie [Audiobook PL] w sieciach społecznościowych

Serwis dostępny w wersji mobilnej Masłowska Dorota - Inni ludzie [Audiobook PL] Serwis dostepny jest równiez w wersji mobilnej.

9-11-2018, 05:33
0komentarze i odpowiedzi w newsie Masłowska Dorota - Inni ludzie [Audiobook PL]
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать
W górę