Sumliński Wojciech - Ksiądz Audiobook PL » HQSite.org - Twoje miejsce w sieci.Free download.
Rejestracja

Mamy dla Was wszystko

» » » Sumliński Wojciech - Ksiądz [Audiobook PL]

Sumliński Wojciech - Ksiądz [Audiobook PL]

0
Sumliński Wojciech - Ksiądz [Audiobook PL]

Sumliński Wojciech - Ksiądz [Audiobook PL]


Opis:


Niezwykła historia księdza, który marzył o pokoju, ale stał się symbolem walki – to napisany przez życie thriller pokazujący, że niewiele na tym świecie dzieje się tak, jak przewidujemy.

Historia człowieka pokoju – człowieka wojny, człowieka zawierzenia, który przeżył własną śmierć, by udowodnić, że nadzieja z Bogiem nie umiera nigdy.

Od wydawcy:


Czy w świecie, w którym ludzie na szczytach władzy zapomnieli, że otrzymali ją, by chronić, a nie niszczyć - jest miejsce na prawdę?
Czy w rzeczywistości, w której zapomniane, ze jeżeli nawet życie jest najwyższą wartością, powinniśmy zawsze postępować tak, jakby istniało coś więcej niż życie -jest miejsce na wiarę?
Czy tam, gdzie prawe stoi pe strunie silniejszych, a niebezpieczne związki polityki i ołtarza stają się normą - jest miejsce na sprawiedliwość?

Niezwykła histeria księdza Stanisława Małkowskiego, który marzył o pokoju, ale stał się symbolem walki, te napisany przez życie thriller pokazujący, ze niewiele na tym świecie dzieje się tak, jak przewidujemy, te zarazem zapis nieprawdopodobnie prawdziwych wydarzeń ujawniających szereg wstrząsających tajemnic, które obnażają rzeczywistość, w jakiej żyjemy i udzielają odpowiedzi na pytania pozostające dotąd bez odpowiedzi.
To historia inspirująca i niepokojąca.
Historia człowieka pokoju, człowieka wojny, człowieka zawierzenia - historia księdza, który pomimo wyroku śmierci, prześladowań i zakazu odprawiania Mszy Świętej, pozostał wierny kościołowi i prawdzie, by udowodnić, ze nadzieja z Bogiem nie umiera nigdy.

Opis uploadu:

wielkosc paczki: 615 MB
czas trwania: 07h 31m 34s
bit rate: 192kbps
rodzaj kompresji: zip
zawartosc uploadu: mp3
wersja jezykowa: PL
czyta: Jerzy Zelnik
BRAK DANYCH NAPRAWCZYCH
Haslo: BrakDownload:

Fileshark | Rapidu | Rocketshare

Linki zabezpieczone. Wklej adres do przegladarki aby uzyskac dostep.


Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!

Informacja
Członkowie grupy {group} nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.