Engstrom Thomas - Ludwig Licht - 04 - Na wschód od upadku Audiobook PL » HQSite.org - Twoje miejsce w sieci.Free download.
» » » Engstrom Thomas - Ludwig Licht - 04 - Na wschód od upadku [Audiobook PL]

Engstrom Thomas - Ludwig Licht - 04 - Na wschód od upadku [Audiobook PL]

AudioBooki
25 Maj 2019

Engstrom Thomas - Ludwig Licht - 04 - Na wschód od upadku [Audiobook PL]

Engstrom Thomas - Ludwig Licht - 04 - Na wschód od upadku [Audiobook PL]Lektor: Robert Jarociński

Rozmiar: 486 MB
Czas: 8:51 h
Bitrate: 128 kbps
Format: MP3
Kompresja: rar

Opis:

W Kaukazie – na styku Wschodu i Zachodu, Północy i Południa, chrześcijaństwa i islamu – Ludwiga Lichta dopadają w końcu cienie dawnych grzechów. Dochodzi do ostatniej, rozpaczliwej bitwy.

Tbilisi, lipiec 2016. Bizneswoman Pauline Hollister skrywa wiele mrocznych tajemnic. Decyduje się na współpracę z Ludwigiem Lichtem, który obecnie pracuje w gruzińskim oddziale firmy ochroniarskiej EXPLCO. Zanim jednak zdąży cokolwiek ujawnić, znika bez śladu.

Akcja rozgrywa się w czasie kolejnych poważnych turbulencji dotykających Gruzję. W stolicy dochodzi do szeregu ataków terrorystycznych, a od północy coraz groźniej poczyna sobie potężna Rosja. Co takiego chciała Lichtowi wyjawić Hollister? Jakie siły wprawiła w ruch? Wkrótce Ludwig będzie się musiał zmierzyć ze swym najgroźniejszym, najbardziej bezwzględnym wrogiem: jedną z dawnych przełożonych z pracy we wschodnioniemieckiej Stasi.Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


0
28
tb7.pl - Pobieraj z Catshare, Rapidu, Fileshark i innych 10GB/24H! Płatności SMS oraz e-przelewem!

Komentarze 0
Dodaj komentarz
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.