Rozmus Piotr - Piętno mafii Audiobook PL » HQSite.org - Twoje miejsce w sieci.Free download.
» » » Rozmus Piotr - Piętno mafii [Audiobook PL]

Rozmus Piotr - Piętno mafii [Audiobook PL]

AudioBooki
5 Czerwiec 2019

Rozmus Piotr - Piętno mafii [Audiobook PL]

Rozmus Piotr - Piętno mafii [Audiobook PL]Lektor: Piotr Grabowski

Rozmiar: 1,75 GB
Czas: 21:14 h
Bitrate: 192-256 kbps
Format: MP3
Kompresja: rar

Opis:

Przeszłość, która nie daje o sobie zapomnieć. Cudze grzechy, za które trzeba odpokutować. Pokolenia naznaczone mafijnym piętnem…

Marta Makowska i Sven Jönsson nie mają pojęcia o swoim istnieniu, ale łączy ich więcej, niż mogliby przypuszczać.
Kiedy nastoletnia córka Marty nie wraca na noc do domu, kobieta odchodzi od zmysłów. Prowadzący śledztwo komisarz Borys Wolański jest przekonany, że dziewczyna została uprowadzona, a kidnaperzy wkrótce zażądają okupu. Nie nadchodzą jednak żadne wiadomości, a w postępowanie angażuje się wydalony ze służby komisarz Olgierd Merk, który jako jedyny domyśla się prawdy.
W szwedzkim Härnösand Sven przeżywa tę samą tragedię. Björn, jego syn, również zostaje porwany, a komisarze Christin Carlsson i Gunnar Lindberg z miejscowej policji rozpaczliwie szukają tropu malca. Podejrzewają, że ojciec chłopca coś przed nimi ukrywa.
Do mieszkania polskiego imigranta w Chicago ktoś dostarcza tajemniczą przesyłkę. W środku znajdują się zdjęcia zamordowanego mężczyzny. Na jego ustach wycięto krzyż. W ten właśnie sposób camorra uciszała tych, którzy złamali omertę – świętą zmowę milczenia.

Dwa kraje, dwa równolegle prowadzone śledztwa przeciwko wrogowi, który nie wybacza i nie zapomina.Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


0
38
tb7.pl - Pobieraj z Catshare, Rapidu, Fileshark i innych 10GB/24H! Płatności SMS oraz e-przelewem!

Komentarze 0
Dodaj komentarz
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.