Kotler Philip - Moje przygody z marketingiem Audiobook PL » HQSite.org - Twoje miejsce w sieci.Free download.
» » » Kotler Philip - Moje przygody z marketingiem [Audiobook PL]

Kotler Philip - Moje przygody z marketingiem [Audiobook PL]

AudioBooki
11 Wrzesień 2019

Kotler Philip - Moje przygody z marketingiem [Audiobook PL]

Kotler Philip - Moje przygody z marketingiem  [Audiobook PL]Lektor: Robert Michalak

Rozmiar: 445 MB
Czas: 5:24 h
Bitrate: 128 kbps
Format: MP3
Kompresja: rar

Opis:

Philip Kotler to jeden z najważniejszych myślicieli w obszarze marketingu. Obecnie, w wieku 84 lat, ma na swoim koncie ponad 50 książek o tematyce marketingowej, które są wykorzystywane w codziennej pracy przez marketerów i biznesmenów na całym świecie. Nadal wykłada w Kellogg School of Management. Napisany przez Kotlera podręcznik marketingu został po raz pierwszy wydany w roku 1961, a niedawno ukazało się jego 14. wydanie.

"Moje przygody z marketingiem" to pierwsza publikacja, w której Kotler opowiada o swoim życiu i tłumaczy, jakie zdarzenia inspirowały go do pracy nad kolejnymi książkami. Pisze na temat różnych zastosowań marketingu: w muzeach, w świecie polityki, w organizacjach non profit, w miastach, szpitalach oraz w kontekście społecznej odpowiedzialności firmy.

"Dzięki lekturze tej książki nie tylko poznasz kilka faktów z życia prawdziwego entuzjasty tej dziedziny, ale również dowiesz się co nieco na temat fundamentalnych zasad marketingu i zrozumiesz, jak możesz udoskonalić swoją firmę. Po raz pierwszy piszę coś, co ma charakter autobiograficzny. Jeśli choć trochę mnie kojarzysz, pewnie słyszałeś o 4P. Za tym skrótem kryje się miks marketingowy, czyli produkt (product), cena (price), dystrybucja (place) i promocja (promotion). Na miks marketingowy, stworzony w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku, składały się najważniejsze elementy procesu marketingowego.

Moja książka »Marketing«, w której zajmuję się koncepcją 4P, stała się najpopularniejszym podręcznikiem na studiach z tej dziedziny na całym świecie. Obecnie na rynku znajduje się jej czternaste wydanie. Opublikowałem również 55 innych książek traktujących o marketingu, ale poruszających także inne tematy. Moje badania zaowocowały różnymi nagrodami, jak również 14 tytułami doktora honoris causa. Drogi czytelniku, chciałbym podzielić się z tobą podróżą mojego życia".
Philip KotlerAby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


0
18

Komentarze 0
Dodaj komentarz
Informacja
Członkowie grupy {group} nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.