Faber Joanna & King Julie - Jak mówić żeby maluchy nas słuchały Audiobook PL » HQSite.org - Twoje miejsce w sieci.Free download.
Rejestracja

Mamy dla Was wszystko

» » » Faber Joanna & King Julie - Jak mówić żeby maluchy nas słuchały [Audiobook PL]

Faber Joanna & King Julie - Jak mówić żeby maluchy nas słuchały [Audiobook PL]

0
Zareklamuj wstawkę!

Faber Joanna & King Julie - Jak mówić żeby maluchy nas słuchały [Audiobook PL]

Faber Joanna & King Julie - Jak mówić żeby maluchy nas słuchały [Audiobook PL]

Lektor: Paulina Holtz

Rozmiar: 523 MB
Czas: 9:25 h
Bitrate: 128 kbps
Format: MP3
Kompresja: rar

Opis:

Podręcznik niezbędny dla każdego, kto w domu czy w pracy ma do czynienia z małymi dziećmi, poprzedzony przedmową Adele Faber, jedną z autorek bestsellerowego Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły, nazwanego przez The Boston Globe „biblią wychowania”.

Jak poradzić sobie z maluchem, który nie chce myć zębów, odmawia jedzenia warzyw lub rozrzuca książki po całym pokoju? "Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały" to kompendium wiedzy dotyczącej wychowania dzieci w wieku 2-7 lat. Autorki, Joanna Faber (córka Adele) i Julie King dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, a także wyciągają wnioski z wielu rozmów z rodzicami i specjalistami i za pomocą autentycznych historii oraz komiksów znanych z poprzednich tytułów w serii dostarczają szeregu praktycznych narzędzi i wskazówek, jak się komunikować, rozmawiać i rozwiązywać trudne sytuacje, nie ignorując przy tym potrzeb dziecka ani swoich.Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!
Zareklamuj!
Informacja
Członkowie grupy {group} nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.