Lewandowski Radosław - Wikingowie - 04 - Kraina Proroka Audiobook PL » HQSite.org - Twoje miejsce w sieci.Free download.
Rejestracja

Mamy dla Was wszystko

» » » Lewandowski Radosław - Wikingowie - 04 - Kraina Proroka [Audiobook PL]

Lewandowski Radosław - Wikingowie - 04 - Kraina Proroka [Audiobook PL]

0
Zareklamuj wstawkę!

Lewandowski Radosław - Wikingowie - 04 - Kraina Proroka [Audiobook PL]

Lewandowski Radosław - Wikingowie - 04 - Kraina Proroka  [Audiobook PL]

Lektor: Wojciech Masiak

Rozmiar: 564 MB
Czas: 10:16 h
Bitrate: 128 kbps
Format: MP3
Kompresja: rar

Opis:

Czwarta, finałowa część cyklu, spinająca klamrą wątki i losy postaci poznanych w tomach poprzednich. Znajdziemy tu dalsze dzieje Erika Erykssona – młodego wikinga, który wraz z oddziałem najemników trafił do kraju Maurów, oraz Oddiego - syna renegata Asgota Czerwonej Tarczy. Ten ostatni, jak wiedzą wierni czytelnicy tej sagi, płonąc żądzą zemsty spędził rok w Winlandii, przebył Ruś i trafił do Bizancjum.

Akcja czwartego tomu rozgrywa się na terenie kalifatu Kordoby i na muzułmańskiej Sycylii. Pchani żądzą złota i sławy wikingowie przemierzają krainy Saracenów, niosąc tubylcom krew, cierpienie i beztroski śmiech, bo przecież umrzeć można tylko raz. Na lądzie i na wodzie toczą wielkie bitwy i drobne potyczki, odkrywają tajemnice i mroczne intrygi wielkich władców, knują spiski, zastawiają zasadzki, łupią, palą i mordują.

Jedynie łaskawości bogów zawdzięczają całą skórę, choć nie wszyscy wrócą do domów. Ale przecież śmierć jest początkiem, a nie końcem drogi...
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


Zareklamuj!
Informacja
Członkowie grupy {group} nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.