Przybyłek Agata - Tak smakuje miłość Audiobook PL » HQSite.org - Twoje miejsce w sieci.Free download.
Rejestracja

Mamy dla Was wszystko

» » » Przybyłek Agata - Tak smakuje miłość [Audiobook PL]

Przybyłek Agata - Tak smakuje miłość [Audiobook PL]

0

Przybyłek Agata - Tak smakuje miłość [Audiobook PL]

Przybyłek Agata - Tak smakuje miłość  [Audiobook PL]


Lektor: Marta Żmuda Trzebiatowska

Rozmiar: 465 MB
Czas: 8:20 h
Bitrate: 128 kbps
Format: MP3
Kompresja: rar

Opis:

Podobno ludzie mogą popełnić dwa błędy po rozstaniu. Albo uciekają od świata i ludzi, albo zbyt szybko wchodzą w kolejne związki. Ola zamierza popełnić je oba. Tylko który najpierw?

Teściowa Oli odkryła na stare lata nową pasję – wróżbiarstwo. Któregoś dnia stawia karty swojemu synowi. Niestety, przyszłość jawi się w czarnych barwach. Za radą kart (i mamusi), mąż Oli odchodzi.

Choć Ola jest znaną blogerką kulinarną i nie istnieje danie, którego nie potrafiłabym przygotować, nie zna tego najważniejszego przepisu – na miłość…

Ola wraca w rodzinne strony, by wyremontować stary dom pośrodku lasu i obiecuje wyjść za pierwszego mężczyznę, który zechce tam z nią zamieszkać. Przychodzi jej do głowy tylko jeden zawód, jaki pozwala na pracę w dowolnym miejscu – pisarz. Choć pomysł był tylko żartem, niedługo później na horyzoncie pojawia się młody i przystojny autor powieści z dreszczykiem…

Pierwsza część nowej serii Agaty Przybyłek o miłości, która ma wiele smaków.Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


Informacja
Członkowie grupy {group} nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.