RimWorld (2018) SiMPLEX / Polska Wersja Językowa » HQSite.org - Twoje miejsce w sieci.Free download.

RimWorld (2018) SiMPLEX / Polska Wersja Językowa

RimWorld (2018) SiMPLEX / Polska Wersja Językowa


RimWorld (2018) SiMPLEX / Polska Wersja Językowa


Opis:

Osadzona w realiach science-fiction gra strategiczna, w której zajmujemy się zarządzaniem pozaziemską kolonią. Za jej powstanie odpowiada debiutujące niezależne studio Ludeon, założone przez byłego członka Irrational Games, pracującego m.in. przy serii BioShock.

Akcja RimWorld toczy się w odległej przyszłości, w czasach, gdy ludzkość skolonizowała niezliczone obce systemy. Mimo to, wciąż nie udało się jej wynaleźć sposobu na przekroczenie prędkości światła, co powoduje, że poszczególne kolonie są mocno odizolowane i najczęściej zdane wyłącznie na siebie. Gracze obejmują dowództwo nad niewielką grupą ocalałych z katastrofy statku kosmicznego, który w wyniku awarii rozbił się na obcej planecie. Do naszej dyspozycji oddani zostają więc przypadkowi pasażerowie, a nie wyszkoleni specjaliści.

Każda postać posiada własną historię, która determinuje sposób, w jaki funkcjonuje w grze. Przykładowo, były szlachcic doskonale poradzi sobie w sytuacjach wymagających negocjacji, takich jak ustalanie cen w handlu. Z kolei naukowiec świetnie spisze się w laboratorium, ale próba wykorzystania go do interakcji społecznych zakończy się porażką. Szeregi kolonistów powiększamy poprzez integrowanie złapanych w bitwach więźniów, kupując ich od handlarzy niewolników lub przyjmując uchodźców.

Podczas zabawy zajmujemy się konstruowaniem budynków, produkcją żywności, gromadzeniem surowców, handlem oraz rozwijaniem kolonii. W przeciwieństwie do większości gier tego typu RimWorld oferuje rozbudowany taktycznie system walki. Postacie mogą m.in. korzystać z osłon oraz wychylać się zza rogów, a kluczową rolę odgrywa uzyskiwanie odpowiednich pozycji na polu bitewnym.

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:

Minimalne: Intel Core 2 Duo, 4 GB RAM, karta grafiki 384 MB Intel HD 3000 lub lepsza, 500 MB HDD, Windows XP

Opis Uploadu:

Waga: 214.2 MB
Zawartość: pliki instalacyjne (x64 i x86)
Kompresja: rar
Wersja językowa: ENG, PL i inne
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zainstaluj.
3. Graj.


Zabezpieczone linki:

Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!

Wszystko o newsie RimWorld (2018) SiMPLEX / Polska Wersja Językowa

News RimWorld (2018) SiMPLEX / Polska Wersja Językowa w sieciach społecznościowych

Serwis dostępny w wersji mobilnej RimWorld (2018) SiMPLEX / Polska Wersja Językowa Serwis dostepny jest równiez w wersji mobilnej.

18-10-2018, 10:52
0komentarze i odpowiedzi w newsie RimWorld (2018) SiMPLEX / Polska Wersja Językowa
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать
W górę