RAD (2019) MULTi9-ElAmigos / Polska Wersja Językowa » HQSite.org - Twoje miejsce w sieci.Free download.
» » » RAD (2019) MULTi9-ElAmigos / Polska Wersja Językowa

RAD (2019) MULTi9-ElAmigos / Polska Wersja Językowa

Gry PC
20 Sierpień 2019
RAD (2019) MULTi9-ElAmigos / Polska Wersja Językowa


RAD (2019) MULTi9-ElAmigos / Polska Wersja Językowa


Opis:

Izometryczna gra akcji typu roguelike od studia Double Fine (twórców m.in. Psychonauts i Brutal Legend), osadzona w postapokaliptycznym świecie.

W RAD wcielamy się w rolę nastolatka, który ma dosyć życia w świecie zdewastowanym przez dwukrotny Armagedon. Postanawia on ruszyć w głąb Ugoru - radioaktywnego pustkowia naszpikowanego niebezpiecznymi mutantami, gdyż skrywa ono tajemnicę i sposób na uratowanie ludzkości. Zapłaci jednak za to wysoką cenę, bo kłębiące się w powietrzu radioaktywne opary wpłyną na jego umiejętności, które sprawiają, że coraz mniej jest człowiekiem, a coraz bardziej potężnym mutantem. Czy uda mu się ocalić ludzkość, czy może zginie w trujących oparach jak wielu innych? Jego losy są w naszych rękach.

RAD to trójwymiarowy roguelike obserwowany z widoku izometrycznego. Naszym zadaniem jest podążanie w głąb zdewastowanych krain, aby znaleźć sposób na uratowanie ludzkości. W tym celu eksplorujemy rozmaite lokacje - bagna, pustynie i lasy - zmagające się ze skutkami przeraźliwej katastrofy. Oprócz zrujnowanych budynków czy zmienionej nie do poznania roślinności, na naszej drodze spotykamy liczne stworzenia skażone radioaktywnymi gazami. Wskutek ich działania zmieniły się one w mutanty i dysponują zwiększoną siłą, umiejętnościami i pałają żądzą mordu, dlatego nie obędzie się bez walki.

Bohater, którym sterujemy, korzysta tylko z jednego rodzaju broni - kija bejsbolowego. Jednak rozgrywka nie polega jedynie na wymachiwaniu nim. Nasza postać, przechodząc od lokacji do lokacji, nabywa coraz to potężniejsze umiejętności, które potem może wykorzystać w walce. Jednak nie ma nic za darmo, bo każda moc jest skutkiem mutacji związanej z przebywaniem w skażonym środowisku. Im dalej zajdziemy, tym bardziej sami będziemy przemieniać się w to, co zabijamy.

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:

Rekomendowane: Intel Core i5-4570 3.2 GHz / AMD Ryzen 5 1400 3.2 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 4 GB GeForce GTX 980 / 8 GB Radeon RX Vega 64 lub lepsza, 6 GB HDD, Windows 10 64-bit

Minimalne: Intel Core i5-2400 3.1 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 3 GB GeForce GTX 780 / 4 GB Radeon RX 470 lub lepsza, 6 GB HDD, Windows 7(SP1)/10 64-bit

ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex).


Opis Uploadu:

Waga: 5.72 GB
Zawartość: .iso
Kompresja: rar
Wersja językowa: English, French, Italian, German, Spanish, Spanish (Mexico), Polish, Russian, Portuguese-Brazil
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
3. Zainstaluj.
4. Graj.

Included DLC: Arcade Style Pack.


Zabezpieczone linki:

Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!
0
31

Komentarze 0
Dodaj komentarz
Informacja
Członkowie grupy {group} nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.