Crash Bandicoot: Mind over Mutant SONY PSP

Crash Bandicoot: Mind over Mutant SONY PSP
Crash Bandicoot: Mind over Mutant jest kolejną częścią wieloletniej serii. Wcielamy się w tytułowego genetycznie zmodyfikowanego liska, aby pokonać odwiecznego wroga - Doktora Neo Cortexa
Ten złowrogi typ zbudował maszynę, dzięki której zyskał możliwość kontrolowania umysłów. Zadaniem naszego bohatera jest wybawienie przyjaciół z opresji i ukrócenie niegodziwych poczynań szaleńca. Rozgrywka w Mind over Mutant przypomina mocno tę znaną z wcześniejszej odsłony – Crash of the Titans. Nadal przez dużą jej część skupiamy się na ujarzmianiu potworów i używaniu ich zdolności oraz siły. Nowością jest możliwość chowania ulubionych kreatur do kieszeni, w celu skorzystania z nich w wybranym przez nas momencie. Gra wymaga odpowiedniego użycia zdolności, które posiadają monstra – można je także ulepszać. Dla przykładu, jeśli Crash chce przejść przez jezioro, to wykorzystuje zdolność zamrażania wody, którą ma jakiś potwór. Główny bohater również nabył kilka nowych zdolności. Tak jak jamraj pasiasty – jego odpowiednik z realnego świata - wreszcie nauczył się kopać w ziemi w poszukiwaniu poukrywanych bonusów. Umie też wspinać się po pionowych powierzchniach i skakać od jednej ściany do drugiej omijając przy tym przeszkody. W czasie walki natomiast może użyć uników i kontrataków, które zadają dodatkowe obrażenia przeciwnikom. Crash Bandicoot: Mind Over Mutant zawiera też tryb kooperacji, w którym jako towarzyszka Crasha pojawia się po raz pierwszy jego siostra – Coco. Dzięki niej rozgrywka wieloosobowa jest przystępniejsza dla przedstawicielek płci pięknej.


Waga:1,5GB
Format :iso

-Skopiuj na kartę pamięci konsoli
-GRAJ

Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!

Wszystko o newsie Crash Bandicoot: Mind over Mutant SONY PSP

News Crash Bandicoot: Mind over Mutant SONY PSP w sieciach społecznościowych

Serwis dostępny w wersji mobilnej Crash Bandicoot: Mind over Mutant SONY PSP Serwis dostepny jest równiez w wersji mobilnej.

20-08-2017, 17:15
0komentarze i odpowiedzi w newsie Crash Bandicoot: Mind over Mutant SONY PSP
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать
W górę