Aurora HDR 2018 v1.0.1 » HQSite.org - Twoje miejsce w sieci.Free download.

Aurora HDR 2018 v1.0.1

Aurora HDR 2018  v1.0.1
Aurora HDR 2018 v1.0.1 Multilingual | macOS | 255 mb

Aurora HDR w 2018-jedna z najbardziej innowacyjnych i ciekawych aplikacji, tryb HDR, opracowany wspólnie przez Macphun i Trey Рэтклифф - najbardziej znany na świecie fotograf, fotografowanie w trybie HDR. Otrzymasz narzędzia, siły, elastyczności i twórczej wolności, aby zrobić niesamowite zdjęcia HDR w ciągu kilku minut bez Adobe Photoshop, Lightroom lub innego oprogramowania


• РВБ doskonałości. Własność ton-wyświetlanie obrazów HDR "Aurora" łączy w sobie Macphun, fascynujący interfejs użytkownika i Trey doskonałej wizji. Otrzymasz szybkie i potężne wyniki do tworzenia zdjęć HDR za pomocą stylów jest naprawdę bardzo ekstremalne.

• Kompletny zestaw narzędzi do HDR. Aurora HDR posiada prosty w użyciu, uniwersalny proces roboczy, który obsługuje każdego stylu oddzielnie. To pozwala łatwo tworzyć piękne zdjęcia z automatyczną regulacją i techniki automatycznej deghostingu, ponad 60-cio potężne narzędzia do edycji i oceny w 1-click ustawień, opracowanych przez Trey Рэтклифф i zespół Macphun.

• Presety do natychmiastowego magii. Chcesz niesamowite rezultaty szybko? Aurora presety HDR dla różnych stylów zdjęcia dadzą ci. Nawet tworzenie własnych ustawień i dzielić się nimi z innymi artystami.

• Unikalne Narzędzia Do Edycji. Wykorzystać własne tekstury, warstwy, pędzle, obrazu, światła, struktura zarządzania, winiety, żywe kolory i wiele więcej. Aurora HDR wykonywanie zdjęć zawiera najlepsze w swojej klasie tonowanie, split-tonowanie, filtry barwne, a nawet ukończył ng narzędzia, aby pomóc ci łatwo osiągnąć fantastyczne rezultaty!

• Więcej Mocy. Żadne inne oprogramowanie jak Aurora i HDR. Aby dowiedzieć się więcej o narzędziach i funkcjach, a także oglądać darmowe lekcje od profesjonalnych fotografów: aurorahdr.com
10.10.5 dla OS X lub nowsza wersja 64-bitowa

DOWNLOAD
uploadgig
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


nitroflare
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


rapidgator
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


turbobit
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!

Wszystko o newsie Aurora HDR 2018 v1.0.1

News Aurora HDR 2018 v1.0.1 w sieciach społecznościowych

Serwis dostępny w wersji mobilnej Aurora HDR 2018  v1.0.1 Serwis dostepny jest równiez w wersji mobilnej.

17-10-2017, 15:13
0komentarze i odpowiedzi w newsie Aurora HDR 2018 v1.0.1
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать
W górę