TeamViewer Corporate 12.0.88438 Multilingual Portable

TeamViewer Corporate 12.0.88438 Multilingual Portable
TeamViewer Corporate 12.0.88438 Multilingual Portable | 34.6 MB

TeamViewer to proste i szybkie rozwiązanie do zdalnego zarządzania, podziel się pulpitu i przesyłania plików, który działa za każdym firewall i NAT proxy. Do podłączenia do innego komputera wystarczy uruchomić program TeamViewer na obu komputerach bez konieczności instalacji


przy pierwszym uruchomieniu automatycznego identyfikatory partner tworzone są na obu komputerach. Wprowadź ID w TeamViewer, a połączenie zostanie natychmiast zainstalowany. Z wielu tysięcy użytkowników na całym świecie TeamViewer-to standardowe narzędzie, aby zapewnić wsparcie i pomoc ludziom w odległych miejscach. Oprogramowanie może być również używany do prezentacji, gdzie można pokazać swój własny pulpit partnera. Ta aplikacja jest również kompatybilny z vnc i oferuje bezpieczny, szyfrowany transfer danych z maksymalnym bezpieczeństwem.
TeamViewer podłącza się do dowolnego KOMPUTERA na całym świecie w ciągu kilku sekund. Można zdalnie sterować komputerem swojego partnera PC, jak gdyby siedział przed nim. TeamViewer jest całkowicie darmowy do użytku prywatnego.
• Jedno rozwiązanie dla wszystkich. Podczas gdy większość konkurentów oferuje różne pakiety dla zdalnej pomocy technicznej, administracji zdalnej, szkolenia i sprzedaży (a także opłat za nich...) aplikacja jest jedno rozwiązanie stop dla wszystko, co trzeba: zawiera wszystkie moduły w jednym prostym i bardzo przystępnym pakiecie.
• Zdalna administracja bezobsługowe serwera. TeamViewer można również używać do kontroli bezobsługowe komputerów i serwerów. Zabudowy jako usługi systemowej nawet pozwala na zdalne uruchomienie komputera i ponowne podłączenie.
• Transferu plików. Firma TeamViewer jest zintegrowany z przesyłania plików, który pozwala kopiować pliki i foldery od zdalnego partnera, który również działa za zaporami
• najwyższy standard bezpieczeństwa. TeamViewer to bardzo bezpieczne rozwiązanie. Wszystkie wersje są w pełni zabezpieczone kanały danych z wymianą kluczy RC4 szyfrowanie sesji, taki sam standard bezpieczeństwa korzystają z protokołu https/SSL i s.
• nie wymaga instalacji. Aby zainstalować program TeamViewer nie są wymagane uprawnienia administratora. Po prostu uruchom program i przejdź...
• wysoka wydajność z międzynarodowym routerem sieci. Zoptymalizowany dla połączenia przez sieć lan i Internet, oprogramowanie TeamViewer ma automatyczną przepustowość selekcji w celu optymalnego wykorzystania każdego połączenia.
TeamViewer wykorzystuje rozszerzoną międzynarodową sieć serwerów z serwera w wielu krajach na całym świecie, więc gdziekolwiek jesteś, zapewniamy wysoki poziom bezpieczeństwa, wydajny router w pobliżu domu docelowego pozwoli zapewnić większą wydajność.
• Zdalna obsługa bez instalacji. Z TeamViewer można zdalnie sterować dowolnym komputerem w dowolnym miejscu w Internecie. Żadna nie wymaga instalacji, wystarczy uruchomić aplikację z obu stron i połącz się - nawet poprzez zapory ogniowe mocno.
• Zdalna prezentacja produktów, rozwiązań i usług. Drugi tryb TeamViewer pozwala przedstawić swój pulpit partnera. Pokaż swoje dema, produkty i prezentacje przez Internet w ciągu kilku sekund - wideo z ekranu.
• Działa za zaporami. Podstawowe trudności w użyciu oprogramowania do zdalnego zarządzania, zapory i zablokowane porty, a także routing NAT dla lokalnych adresów IP. Przy użyciu programu TeamViewer nie musisz martwić się o zaporach: TeamViewer zawsze znajdzie drogę do swojego partnera.
• Elastyczne zastosowanie do różnych zastosowań. TeamViewer błyskawicznie dostarczy ci się połączyć z twoim partnerom w różny sposób: można zobaczyć, albo kontrola twój partner pulpicie do tego, aby zrobić pomocy technicznej online, można przekazać swój ekran dla swoich partnerów do prezentacji - można nawet zmienić trasę podczas sesji dla wysokiej jakości pracy zespołu!
Dla Windows 7, 8, 10 (na Windows, to będzie działać, ale licencja nie firmowe)

DOWNLOAD
uploadgig
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


nitroflare
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


rapidgator
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


turbobit
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!

Wszystko o newsie TeamViewer Corporate 12.0.88438 Multilingual Portable

News TeamViewer Corporate 12.0.88438 Multilingual Portable w sieciach społecznościowych

Serwis dostępny w wersji mobilnej TeamViewer Corporate 12.0.88438 Multilingual Portable Serwis dostepny jest równiez w wersji mobilnej.

14-11-2017, 21:35
0komentarze i odpowiedzi w newsie TeamViewer Corporate 12.0.88438 Multilingual Portable
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать
W górę