WinCam 1.1

WinCam 1.1
WinCam 1.1 | 11.3 MB

WinCam jest potężny i niezwykle łatwy w użyciu do nagrywania ekranu dla systemu Windows. On może poradzić sobie z tą aplikacją, regionu lub całego ekranu i nagrywać wszystko, co się tam dzieje. Z możliwością podbicia do 60 klatek na sekundę, WinCam gwarantuje, że twoje wpisy nie przegap drobiazg, ale sprzętowe przyspieszenie procesów i koduje wideo w czasie rzeczywistym i jest bardzo łatwo


zaprojektowany jest proste, WinCam wyposażony w wiele funkcji, które pozwalają na praktycznie do każdego zastosowania: Nagrywanie wideo, zapisz rozmowy w Skype, chwytając się różnych MEDIÓW w czasie rzeczywistym i Materiały wizualne w jednym kliknięciem.
Wybrać źródło wideo i dźwiękowe, naciśnij przycisk nagrywania i dalej wszystko jak zwykle: praca w dowolnych aplikacjach, oglądać filmy lub grać w gry. Kiedy skończysz, kliknij na ikonę WinCam lub naciśnij klawisz skrótu i wideo swojej działalności będzie gotowe do wymiany.
Podgląd
WinCam zawiera tę samą filozofię projektowania jak winsnap z (zrzut ekranu naszego Stwórcy). W panelu po prawej stronie, można zmienić źródło sygnału wideo, liczba klatek na sekundę i efektów post-processingu, i mogą natychmiast zobaczyć zmiany, nie uruchamiając nagrywanie.
Kursor skalowania, przewiń do niej i naciśnij animacji
tworząc poradnik, można dokonać pop kursora, zmiana rozmiaru, dodawanie efektu alokacji i animacji myszy. Ponadto, podczas nagrywania wideo transmisji wideo, konieczne może ukryć niepokojące kursor na wszystkich.
System audio i mikrofon
z WinCam, można nagrywać system audio, mikrofon lub oba jednocześnie. Niektóre sygnały dźwiękowe jest automatycznie zmniejszana w celu osiągnięcia najlepszej jakości, zmieszane razem i kodowanych w czasie rzeczywistym wideo.
Podstawowe edycji wideo
, gdy zapis zostanie zrobione, można go zobaczyć i zrobić kilka podstawowych zmian bezpośrednio w WinCam. Kliknij dwukrotnie na osi czasu lub użyć odpowiedniego przycisku na pasku narzędzi, aby ustawić czas rozpoczęcia i czas zakończenia wideo. Kliknij przycisk Zapisz, aby zapisać swój klip jak skopiować lub zastąpić oryginalny film.
WinCam po prostu super!!!
Pozbawiono nic, oprócz nagrywania ekranu, WinCam przynosi funkcji do perfekcji. Mniej gadania, więcej działania: naciśnij klawisz skrótu i rozpocząć nagrywanie, a na ekranie w chwilę po tym, jak WinCam. Żadne inne oprogramowanie-to proste!
WinCam działa tylko w Windows 10 i 8, wcześniejsze wersje systemu Windows nie są obsługiwane. Własne 64-bitowe pliki wykonywalne są wliczone w pakiet instalacyjny i jest instalowany automatycznie.
Dla Windows 7, 8, 10

DOWNLOAD
uploadgig
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


nitroflare
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


rapidgator
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


turbobit
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!

Wszystko o newsie WinCam 1.1

News WinCam 1.1 w sieciach społecznościowych

Serwis dostępny w wersji mobilnej WinCam 1.1 Serwis dostepny jest równiez w wersji mobilnej.

14-01-2018, 08:04
0komentarze i odpowiedzi w newsie WinCam 1.1
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать
W górę