Pyká Project Manager 1.0.8

Pyká Project Manager 1.0.8
Pyk� Project Manager 1.0.8 | macos | 393 MB

Pyká to nowa, przełomowa biblioteka aplikacji Project i pierwsza praca centrum na świecie. Przeznaczony jest dla osób, które pracują w środowisku projektu, Pyká akceptuje jego projekt biblioteki na zupełnie nowy poziom. Istnieje wiele zadań i problemów, które pojawiają się, gdy pojedyncze osoby lub zespoły pracują nad projektami


podczas gdy istnieje wiele rozwiązań, aby pomóc ludziom zarządzać czasem, prawie nic nie istnieje po to, aby pomóc ludziom zarządzać ich biblioteki i pliki projektu... do dzisiaj!
• Pyká akceptuje pliki i foldery na dysku twardym i ciągnie je w jedną bibliotekę projektu.
• Pyká postrzegają swoje projekty jak drzewo. W Pyká można zapisać jak wiele różnych wersji projektów, jak chcesz, bez powielania danych lub напутать folderów na dysku twardym. Pyká organizuje, nadzoruje, kontroluje i utrzymuje swój wariant projektu w intuicyjny system zarządzania wersjami do masy po raz pierwszy w przyjaznej i wizualny sposób.
• Pyká pozwala na wykorzystanie i ponowne wykorzystanie wspólnych zasobów, takich jak logo, zdjęcia, tyle razy, ile chcesz, w przypadku przechowywania ich tylko raz. To znacznie zmniejsza pojemność biblioteki.
• Biblioteka Pyká może istnieć w jednym miejscu, lub kilka tomów w wielu możliwych konfiguracjach. Pozwala to użytkownikom, którzy mają dużą liczbę zewnętrznych dysków twardych połączyć ich miejsca, aby zbudować dużą bibliotekę z failsafe kopii zapasowej biblioteki.
• A najlepiej, Pyká kieruje swoje prośby repozytorium systemu. Zamiast tego, aby przypomnieć sobie, gdzie jest on przechowywany, Pyká pracy z informacjami pamiętasz. Tak, że wszystko, co zrobił tylko kilka kranów z dala.
• Za pomocą całkowita magazyn online, Pyká daje użytkownikom możliwość przeglądania projektów w czasie, gdy inni użytkownicy wprowadzają zmiany. Kierownicy projektu oraz koordynatorzy mają możliwość uzyskać aktualizacje na żywo na pulpicie za każdym razem, gdy partner wprowadza zmiany.
• Za pomocą całkowita magazyn online, Pyká pozwala na duże grupy do współpracy na bardzo dużych projektów, dzieląc je na podprojekty, które mogą być przypisane do różnych członków zespołu. Czy tworzysz duże raportów, tworzenie miesięcznika, tworzenie filmów z dużą ilością scen i ujęć, lub pracować na dowolny inny duży projekt, Pyká nie boi się tej pracy.
• Za pomocą całkowita magazyn online, Pyká także bierze się ból głowy z projektów wśród członków zespołu. Nigdy nie wysyłaj znowu zip-plik projektu w e-łańcuchy. Nigdy nie роюсь w folderze z członkiem zespołu, aby znaleźć projekt, jesteś odpowiedzialny za jednym razem. Nigdy nie cierpiał na brak jednego członka drużyny znów organizacji. Współpraca jest podstawą projektowania Pyká.
• Jest w pełni kompatybilny z większością sieci SMB i ilości wymiany plików AFP.
Te i wiele innych rzeczy, które sprawiają, że Pyká potężne narzędzie dla osób indywidualnych i grup pracujących nad projektami.
• Drobne ulepszenia wydajności.
• 64-bitowy procesor
• OS x 10.10 lub nowszy

DOWNLOAD
uploadgig
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


nitroflare
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


rapidgator
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


turbobit
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!

Wszystko o newsie Pyká Project Manager 1.0.8

News Pyká Project Manager 1.0.8 w sieciach społecznościowych

Serwis dostępny w wersji mobilnej Pyká Project Manager 1.0.8 Serwis dostepny jest równiez w wersji mobilnej.

14-01-2018, 10:57
0komentarze i odpowiedzi w newsie Pyká Project Manager 1.0.8
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать
W górę