iStat Menus 6.00 (947) Multilingual macOS

iStat Menus 6.00 (947) Multilingual macOS
iStat Menus 6.00 (947) Multilingual macOS | 20.48 MB

Истат menu pozwala Ci kontrolować swoje systemy bezpośrednio z menu. W zestawie 8 dodatkowe menu, które pozwalają kontrolować każdy aspekt systemu. Истат menu 5 sportów zupełnie nowy projekt - nowe ikony menu, nowego rozwijanego menu i aplikacje i ikony zostały zmienione, aby być czystsze, jaśniejsze i bardziej w domu na Yosemite


graficzne menu teraz można stosować ciemne tła, poprawa czytelności.
Najlepiej dla każdej aplikacji-statystyki
Истат menu 5 funkcje odczytu i zapisu dysku na podstawie zgłoszenia. Pobierz i aktywność pokazuje również dla każdej aplikacji, co sprawia, że znacznie łatwiej jest znaleźć duże przepustowości świń.
Dodatkowe statystyki
więcej informacji na sieci, w tym adres routera, maskę podsieci, DNS i adres MAC. Wi-Fi statystyki, w tym kanał, Stosunek sygnał / szum, i wiele więcej. Doskonalenie monitorowania GPU, w tym aktywne GPU w składzie.
Czas i zegar świata
ulepszone menu, Aktualny czas, czas, wschód, południe, zachód słońca, świt, zmierzch, Azymut słońca, wysokość słońca, światła, mapę i wiele więcej dla ponad 120 000 miast. Światło dzienne jest obecnie obchodzony jest w tarczy (nawet zamiera w pobliżu wschodu i zachodu słońca).
Mówi w swoim języku
nasze menu i menu rozwijanych teraz jest zlokalizowana na arabski, kataloński, chiński (uproszczony), chiński (tradycyjny), chorwacki, czeski, duński, holenderski, fiński, francuski, niemiecki, grecki, hebrajski, węgierski, włoski, Japoński, koreański, norweski, polski, portugalski, portugalski (Portugalia), rumuński, rosyjski, słowacki, hiszpański, szwedzki, Tajski, turecki i ukraiński.
CPU i GPU
w czasie rzeczywistym grafiki procesora i lista top-5 PROCESORA zasób świń. Użycie PROCESORA mogą być śledzone poszczególne jądra lub wszystkich rdzeni są łączone, aby utrzymać linie przestrzeni. Plus, GPU, pamięć i procesor wsparcie dla Mac i aktywny GPU może być przedstawiony w wierszu.
Pamięć
pamięci statystyki dla twojego menu, jak i Wykres kołowy, wykres, procent, bar lub dowolną kombinację tych rzeczy. Otwierając menu wyświetla listę aplikacji, użycie pamięci, i inne przydatne informacje na
.Sieć
w harmonogramie w czasie rzeczywistym, aby zachować z góry tego, co zostało wysłane i otrzymane dla wszystkich połączeń sieciowych, w tym z podziałem pasma dla top 5 aplikacji.
Wykorzystanie miejsca na dysku i działalności
patrz używanej i wolnej przestrzeni dla kilku płyt w swoim menu. S. M. A. r. t. monitorowanie stanu i bardziej szczegółowo na wszystkie twoje dyski tylko jednym kliknięciem. Szczegółowe dyskowych operacji wejścia-wyjścia w górnej części menu jest wyświetlany w postaci wykresu, wiele czytałem i wskaźniki nagrywania lub obu.
Czujniki
w czasie rzeczywistym listy czujników w komputerze Mac, w tym temperaturę, temperaturę dysku twardego (opcjonalnie), wentylatory, napięcia, prądu i mocy. Prędkość wentylatora można regulować, z różnymi zasadami pracy z baterii, jeśli chcesz.
Data i godzina
cło data, czas i kalendarz do swojego menu, w tym niewyraźne zegara i fazy Księżyca. Kalendarz, otwórz Истат menu do wyświetlania nadchodzących wydarzeń lub zdarzenia na każdy dzień. Plus, zegar Wschód słońca, zachód słońca, Wschód Księżyca i zachodu Księżyca dla ponad 120 000 miast.
Bateria i zasilanie
informacje o aktualnym stanie baterii i konfigurowalny element menu, który może ulec zmianie, jeśli jesteś śliwka, ładuje lub jest w pełni naładowana. Plus, Magic mouse, Magic trackpad i klawiatura bezprzewodowa Apple bateria poziomach.
Wymagania: Intel®, procesor 64-bitowy OS X 10.8 lub nowszym.

DOWNLOAD
uploadgig
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


nitroflare
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


rapidgator
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


turbobit
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!

Wszystko o newsie iStat Menus 6.00 (947) Multilingual macOS

News iStat Menus 6.00 (947) Multilingual macOS w sieciach społecznościowych

Serwis dostępny w wersji mobilnej iStat Menus 6.00 (947) Multilingual macOS Serwis dostepny jest równiez w wersji mobilnej.

13-02-2018, 00:14
0komentarze i odpowiedzi w newsie iStat Menus 6.00 (947) Multilingual macOS
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать
W górę