SDL Trados Studio 2017 SR1 Professional 14.1.10009.15268 » HQSite.org - Twoje miejsce w sieci.Free download.

SDL Trados Studio 2017 SR1 Professional 14.1.10009.15268

SDL Trados Studio 2017 SR1 Professional 14.1.10009.15268
SDL Trados Studio 2017 SR1 Professional 14.1.10009.15268 | 614 MB

Tłumaczyć szybciej i mądrzej podczas prezentacji jednego marki na całym świecie. СДЛ Традос Studio pełne tłumaczenie środa językowych dla specjalistów, którzy chcą edytować, przeglądać i zarządzać projektami tłumaczeniowymi i firmowej terminologii


dostarczamy światowej klasy zlokalizowany treści do obsługi sprzedaży globalnej i marketingu za pomocą oprogramowania cieszy się zaufaniem ponad 250 000 profesjonalistów na całym świecie.
Przesłać więcej Treści
lokalizacji dużych ilości treści i aktywów poprzez wykorzystanie oprogramowania, które umożliwia dostęp do pamięci tłumaczeń, terminów i samodzielnego uczenia się, możliwości tłumaczenia maszynowego.
Sekwencja projektowania
konsekwentne osiąganie marki, ton głosu i wysokiej jakości treści dla wszystkich języków i tłumaczenia projekty z łatwy w użyciu słowników, glosariuszy i wewnętrzna kontrola jakości.
W celu zwiększenia wydajności zespołu
, aby zmniejszyć czas potrzebny do wykonywania tłumaczeń projektów Zarządzanie projektami i współpracy, przyspiesza swoje projekty.
Zaawansowane technologie pamięci tłumaczeń
łatwe ponowne użycie wcześniej przetłumaczone i sprawdził zawartość na wszystkie swoje projekty z inteligentnym pamięci tłumaczeń (TM-technologia). W celu zwiększenia wydajności tłumacza aż do 80% i poprawić konsystencję zawartości.
Zarządzanie terminologią
, aby chronić swoje wartości marki i zapewnić ciągły ton głosu we wszystkich językach. Użytkownicy mogą tworzyć i udostępniać zatwierdzonej terminologii dla organizacji, zapewniając odpowiednie warunki mają zastosowanie do każdego tłumaczenia. Z SDL MultiTerm-to zarządzanie terminologią jest dostępny we wszystkich angielskim platformy SDL, który może być zintegrowany z СДЛ Традос Studio.
Skalowalne terminologii
, aby otworzyć Słowniczek 24/7 jak technologie w SDL MultiTerm-to podstawa całego języka platformy, СДЛ, jakie rozwiązanie byłoby wybrać.
Łatwy dostęp do
, aby skontaktować się z MultiTerm słowniki w wielu dziedzinach, zapewniając swoim użytkownikom, aby uzyskać właściwą terminologię w odpowiednim czasie i najbardziej wygodny sposób.
Jest dostępny dla każdego
, aby podzielić się swoimi termbase w firmie, aby pracownicy mogli aktywnie promować nową datą utworzenia.
Tłumaczenie zarządzania projektami
, aby zbudować i dostarczyć szybko i łatwo uzyskać duże projekty do tłumaczenia na kilka języków z możliwościami zarządzania projektami znaleźli w SDL Традос Studio. Z językiem platformy СДЛ, robiąc odpowiednią elastyczność i skalowalność, że trzeba budować swój preferowany przeniesienie łańcucha dostaw, jednak ambitne i dalekosiężne.
Zorganizować projekty
zarządzać wszystkimi swoimi projektami za pomocą widoku projektu, który zawiera wszystkie niezbędne informacje, aby utrzymać się na drodze.
Zarządzanie grupą projektów
połączenia СДЛ Традос Studio dla СДЛ Традос GroupShare, zapewniając dodatkowe możliwości współpracy i funkcjonalność projektu w czasie rzeczywistym.
Kontrola procesu roboczego
wziąć swój zarządzanie projektem na jeden krok dalej z WorldServer СДЛ, przeznaczony dla dużych firm, działających ze skomplikowanymi procesami tłumaczenia.
Innowacyjne tłumaczenia maszynowego
, aby zakończyć projekty szybciej i podwoić swoją produktywność poprzez łączenie gumtree СДЛ do nauki technologii tłumaczenia maszynowego z СДЛ Традос Studio. Pracując w chmurze języku SDL, AdaptiveMT mogą być włączone w istniejące procesy robocze tłumaczenia, co czyni go łatwym w celu zwiększenia wydajności przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości.
AdaptiveMT silników
bezpieczny, szkolenia T, który daje natychmiastowy, wysokiej jakości oferty, które dostosowują się do stylu tłumacza w czasie rzeczywistym.
Przemysłowe silniki MT
uzyskaj natychmiastowy dostęp do wstępnie przygotowanych silników MT w chmurze, oferując branży, jakość zasilania.
MT Automatycznym
wykorzystać wyjątkowe biuro tłumaczeń "Традос" СДЛ studia maszyna z funkcją autouzupełniania i sub-segment gry, Czyli
Parametry
, aby dostosować się do każdego obszaru swój język platformy СДЛ z naszej elastycznej architektury bazowej. Użytkownicy mogą zintegrować СДЛ Традос studio z własnym aplikacji biznesowych, aby korzystać z możliwości integracji między СДЛ Традос Studio i cały język technologia СДЛ oferuje, lub korzystać z aplikacji innych firm w specjalny СДЛ w AppStore.
Aby to tłumaczenie drużyny
pozwalają zespołowi na bezproblemową pracę nad każdym projektem. Традос z drużynami z SDL GroupShare pozwala, przy użyciu SDL Традос Studio dla bezpiecznej wymiany scentralizowane pamięci tłumaczeń, terminów i projektów. Zalety w czasie rzeczywistym jednoczesny dostęp i natychmiastowe aktualizacje, GroupShare może znacznie zwiększyć wydajność pracy, spójności i optymalizacji zarządzania projektami.
СДЛ Традос Studio 2017 obsługuje Microsoft Windows 7, Windows 8.1 i Windows 10. Jako minimum, zaleca się Procesor Intel lub procesor zgodny KOMPUTERZE z 2 GB pamięci ram i ekran o rozdzielczości 1024 x 768. Aby zapewnić optymalną wydajność, zaleca się 4 GB pamięci ram i Procesor Intel lub procesor zgodny
.Uwaga: СДЛ Традос Studio 2017 nie jest już obsługiwany dla systemu Windows XP lub C. dla Windows Vista i powodem tego jest to, że przeszliśmy do Microsoft .Net framework 4.5.2, w systemie Windows XP i Vista.
-

DOWNLOAD
uploadgig
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


nitroflare
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


rapidgator
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


turbobit
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!

Wszystko o newsie SDL Trados Studio 2017 SR1 Professional 14.1.10009.15268

News SDL Trados Studio 2017 SR1 Professional 14.1.10009.15268 w sieciach społecznościowych

Serwis dostępny w wersji mobilnej SDL Trados Studio 2017 SR1 Professional 14.1.10009.15268 Serwis dostepny jest równiez w wersji mobilnej.

23-02-2018, 22:19
0komentarze i odpowiedzi w newsie SDL Trados Studio 2017 SR1 Professional 14.1.10009.15268
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать
W górę