Navicat Essentials Premium 12.0.24 » HQSite.org - Twoje miejsce w sieci.Free download.

Navicat Essentials Premium 12.0.24

Navicat Essentials Premium 12.0.24
Navicat Essentials Premium 12.0.24 (x86/x64) | 86.3 Mb

Program navicat Essentials-to kompaktowa wersja programu, która zawiera podstawowe i niezbędne funkcje, należy wykonać proste opracowania baz danych. Program navicat podstawy do użytku komercyjnego i jest dostępna dla MySQL, mariadb w SQL serwer, baza DANYCH PostgreSQL, Oracle, SQLite bazy danych


jeśli chcesz administrować wszystkie powyższe bazy danych serwera, w tym samym czasie, istnieje również program navicat Premium Essentials, która pozwala na dostęp do wielu serwerów z jednej aplikacji.
Cechy gry:
zawsze nowym silnikiem
mocno zorientowane na zwiększenie wydajności, wygody i wydajności. Opracowaliśmy zupełnie nowy mechanizm i odnosi się i wielowątkowość, tak, że można uruchomić pewne zadania równolegle w celu zwiększenia ogólnej wydajności projektowania bazy danych.
Baza danych w chmurze nawigacji
do zarządzania zarówno lokalnych, jak i w chmurze baz danych, takich jak Amazon RDS, Amazon Aurora, firma Amazon przesunięcie ku czerwieni, SQL Azure, w chmurze Google i Oracle w chmurze. Wystarczy utworzyć połączenie, wykorzystując odpowiednie informacje, w chmurze bazy danych zapewnić
.Zestaw narzędzi do wdrażania
dodaj swoje ulubione zakładki, aby uciec i otwierają się automatycznie po uruchomieniu programu, i używać Macbooka pro panel dotykowy do szybkiego dostępu do funkcji programu navicat i zarządzania.
Narzędzie dywersyfikacji na manipulowanie
za pomocą kreatora importu/eksportu do konwersji danych z plików tekstowych, takich jak TXT i CSV, XML i json. Dodawać, edytować i usuwać wpisy w tabeli wraz z tablicą danych narzędzi edycji, aby złagodzić swoje edycje. Program podstawy daje narzędzia potrzebne do efektywnego zarządzania danymi i zapewnić płynny proces.
Ułatwiają współpracę
, aby zsynchronizować ustawienia połączenia i wnioski w nasze usługi w chmurze, dzięki czemu można uzyskać dostęp w czasie rzeczywistym do nich i dzielić się nimi ze swoimi kolegami w dowolnym czasie i w dowolnym miejscu. Chmura darmowy program, możesz użyć w każdej minucie swojego dnia, aby zapewnić maksymalną wydajność. Dowiedz się więcej >
dodatkowy bezpieczne połączenie
, aby ustanowić bezpieczne połączenie przez SSH i SSL, aby zapewnić, że każde połączenie jest bezpieczny, stabilny i niezawodny. Wsparcie dla różnych metod uwierzytelniania dla serwera baz danych, takich jak uwierzytelnianie pam dla MySQL i mariadb i uwierzytelniania gssapi dla PostgreSQL. Program 12 zapewnia dodatkowe mechanizmy uwierzytelniania i wydajnych środowisk, więc nie musisz się martwić o podłączenie się do niezabezpieczonej sieci.
Dla Systemu Windows 7, 8/8.1, 10, Windows Serwer 2008 R2, 2012, 2016
-

DOWNLOAD
uploadgig
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


nitroflare
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


rapidgator
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


turbobit
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!

Wszystko o newsie Navicat Essentials Premium 12.0.24

News Navicat Essentials Premium 12.0.24 w sieciach społecznościowych

Serwis dostępny w wersji mobilnej Navicat Essentials Premium 12.0.24 Serwis dostepny jest równiez w wersji mobilnej.

23-02-2018, 22:21
0komentarze i odpowiedzi w newsie Navicat Essentials Premium 12.0.24
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать
W górę