Navicat for MariaDB 12.0.24 » HQSite.org - Twoje miejsce w sieci.Free download.

Navicat for MariaDB 12.0.24

Navicat for MariaDB 12.0.24
Navicat for MariaDB 12.0.24 (x86/x64) | 58.9 Mb

Wersja navicat dla wersji mariadb oferuje własne środowisko do zarządzania mariadb do bazy i rozwój. Połączenie z lokalnym serwerem/zdalna mariadb i zgodność z Amazon RDS. Wersja navicat dla wersji mariadb obsługuje większość dodatkowych funkcji, takich jak nowe systemy przechowywania, mikrosekundy, wirtualnych kolumn, i wiele więcej


Cechy gry:
płynne przejście do biegu
danych, Synchronizacja danych i struktury synchronizacji pomoże ci przenieść dane szybciej i łatwiej, z mniejszymi kosztami. Dostarczyć szczegółowe, krok po kroku instrukcje do przenoszenia danych między bazami danych. Porównanie i synchronizacja baz danych i synchronizacji struktury. Konfiguracja i wdrażanie porównań w sekundach, a otrzymasz szczegółowy scenariusz, aby określić zmiany, które chcesz przeanalizować.
Narzędzie dywersyfikacji na manipulowanie
za pomocą kreatora importu danych do migracji danych do bazy danych z różnych formatów, lub z ODBC do podłączenia do źródła danych. Eksport danych z tabel, widoków lub Wyniki kwerendy w formatach, takich jak Excel, dostęp, CSV i wiele innych. Dodawać, edytować i usuwać wpisy w tabeli wraz z tablicą danych narzędzi edycji, aby złagodzić swoje edycje. Program daje ci narzędzia potrzebne do efektywnego zarządzania i zapewnienia prawidłowego procesu technologicznego.
Prosty SQL do edycji dom
wizualna SQL pomoże ci stworzyć, edytować i wykonywać instrukcje SQL, nie martwiąc się o składni i prawidłowego korzystania z poleceń. Kod szybciej z funkcją Autouzupełniania kodu i własnych fragmentów kodu na licytację na słowach kluczowych i rozbiórki powtarzanie od kodowania.
Inteligentny projektant bazy danych
do tworzenia, edycji i zarządzania obiektami bazy danych, korzystając z naszych profesjonalnych projektantów obiekt. Konwersja bazy danych w graficzne przedstawienie, wykorzystując skomplikowaną strukturę bazy danych i narzędzia do symulacji, tak, że można modelować, tworzyć i rozumieć złożone bazy danych, z łatwością.
Aby zwiększyć wydajność
nasz potężny lokalnej kopii zapasowych/przywracania poprowadzi cię przez proces tworzenia kopii zapasowej i zmniejsza prawdopodobieństwo błędów. Do tworzenia profesjonalnych raportów jakościowych w kilka minut, korzystając z interaktywnego projektowania interfejsu i efektywnej pracy i pełnej automatyzacji powtarzalnych proces wdrażania, takich jak generowanie raportów, tworzenie kopii zapasowych bazy danych i wykonanie skryptu w określonym czasie lub dzień. Niezależnie od tego, gdzie jesteś, możesz zawsze uzyskać pracę.
Ułatwiają współpracę
synchronizować ustawienia połączeń, modele, zapytań i wirtualne grupy dla naszego usługa w chmurze, dzięki czemu można uzyskać dostęp w czasie rzeczywistym do nich i dzielić się nimi ze swoimi kolegami w dowolnym czasie i w dowolnym miejscu. Za pomocą bezpłatnej aplikacji Cloud można użyć w każdej minucie swojego dnia, aby zmaksymalizować wydajność
.Dodatkowe bezpieczne połączenie
, aby ustanowić bezpieczne połączenie przez SSH i SSL, aby zapewnić, że każde połączenie jest bezpieczny, stabilny i niezawodny. Wsparcie dla różnych metod uwierzytelniania dla serwera baz danych, takich jak uwierzytelnianie pam. Program 12 zapewnia dodatkowe mechanizmy uwierzytelniania i wydajnych środowisk, więc nie musisz się martwić o podłączenie się do niezabezpieczonej sieci.
Dla Systemu Windows 7, 8/8.1, 10, Windows Serwer 2008 R2, 2012, 2016
-

DOWNLOAD
uploadgig
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


nitroflare
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


rapidgator
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


turbobit
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!

Wszystko o newsie Navicat for MariaDB 12.0.24

News Navicat for MariaDB 12.0.24 w sieciach społecznościowych

Serwis dostępny w wersji mobilnej Navicat for MariaDB 12.0.24 Serwis dostepny jest równiez w wersji mobilnej.

23-02-2018, 22:32
0komentarze i odpowiedzi w newsie Navicat for MariaDB 12.0.24
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать
W górę