Wondershare Recoverit 7.1.5.20 Multilingual Portable

Wondershare Recoverit 7.1.5.20 Multilingual Portable
Wondershare Recoverit 7.1.5.20 Multilingual Portable | 33.2 MB

Jesteśmy Recoverit odzyskać dane odzyskać usunięte, utracone dane z dużą prędkością odzyskiwania. Odzyskiwanie danych jest łatwiejsze, szybsze i bardziej niezawodne niż kiedykolwiek wcześniej.

Nowoczesny wygląd programu


Jesteśmy Recoverit odzyskać dane odzyskać usunięte, utracone dane z dużą prędkością odzyskiwania. Odzyskiwanie danych jest łatwiejsze, szybsze i bardziej niezawodne niż kiedykolwiek wcześniej
.Minęło trochę czasu, dane, które mogą być przechowywane na naszych komputerach decyzję o udziale, aby być w stanie mieć coraz większe znaczenie, zarówno z ekonomicznego lub sentymentalnych punktu widzenia. To sprawia, że przechowywanie danych-ważny aspekt naszego życia, i za pomocą odpowiedniego oprogramowania w przypadku awarii i usuwania, takich jak Recoverit, może być dobry plan tworzenia kopii zapasowych, aby mieć.
Nowocześnie wyglądający program
w chwili, gdy po raz pierwszy uruchomić aplikację, poznasz nowoczesny wygląd interfejsu użytkownika, który przypomina o Windows 10 sklep z aplikacjami. Wszystko działa intuicyjny i minimalistyczny sposób, więc zawsze wiesz, co trzeba zrobić.
Cały proces skanowania są podzielone na kilka kategorii, począwszy od typowych odzyskiwania przypadkowo usuniętych plików do odzyskiwania plików, które zostały utracone z powodu formatowanie partycji lub awarii.
Odzyskiwanie danych narzędzie, które obsługuje szeroką gamę formatów plików
gdy zdecydujesz się naprawić, można spotkać zarówno mistrzowie, jak proces, który pomoże ci krok po kroku, ostatecznie kończy z jego wyświetlaniem wyników skanowania wybranego nośnika.
Masz możliwość wyboru, jaki plik kategorie, które chcesz odzyskać, na przykład, tylko zdjęcia, muzyka, wspólne pliki biurowe lub nawet pliki programu Outlook e-mail, takie jak OST lub PST.
Nie ma zmiennych względem czasu skanowania plików trwa, można się spodziewać, być może, ilość danych, które mogą być odzyskane, lub komputera z ogólnej mocy obliczeniowej. W końcu, po tym, jak aplikacja z powodzeniem przywraca wszystkie dane, które chcesz, możesz go wyeksportować do pliku podanego w katalogu.
W sumie dobre narzędzie plik oprogramowania do odzyskiwania
Recoverit-to dobry kawałek oprogramowania, gdy dojdzie do odzyskiwania skasowanych lub utraconych przedmiotów. Czas reakcji jest mało, a interfejs jest prosty i intuicyjny, co sprawia, że dobrym dodatkiem do cyfrowych kto biblioteki.
Dla Systemu Windows 10, Windows 8 I 8.1, Windows 7
-

DOWNLOAD
uploadgig
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


nitroflare
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


rapidgator
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


turbobit
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!

Wszystko o newsie Wondershare Recoverit 7.1.5.20 Multilingual Portable

News Wondershare Recoverit 7.1.5.20 Multilingual Portable w sieciach społecznościowych

Serwis dostępny w wersji mobilnej Wondershare Recoverit 7.1.5.20 Multilingual Portable Serwis dostepny jest równiez w wersji mobilnej.

17-09-2018, 11:35
0komentarze i odpowiedzi w newsie Wondershare Recoverit 7.1.5.20 Multilingual Portable
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать
W górę