Avanquest Architect 3D Interior Design v20.0.0.1022 » HQSite.org - Twoje miejsce w sieci.Free download.
Rejestracja

Mamy dla Was wszystko

» » » Avanquest Architect 3D Interior Design v20.0.0.1022

Avanquest Architect 3D Interior Design v20.0.0.1022

0
Zareklamuj wstawkę!
Avanquest Architect 3D Interior Design v20.0.0.1022


Avanquest Architect 3D Interior Design v20.0.0.1022Zmodyfikuj przestrzeń wewnętrzną za pomocą przeciągania i upuszczania i natychmiast przeglądaj wyniki w 3D.
Wyposaż swoje pokoje w proste, wydajne narzędzia i przetestuj kilka kliknięć różnych materiałów, kolorów itp.
Ożyw swoje plany 3D i projekty wnętrz: kuchnia, łazienka, salon

Architect 3D Interior Decoration 20 to doskonałe narzędzie do projektowania projektów wystroju wnętrz. Rozmieść swój pokój lub mieszkanie, wybierz różne aranżacje mebli i różne schematy kolorystyczne lub zaplanuj kompletną renowację swojej kuchni lub łazienki.
Użyj kreatora QuickStart, aby zdefiniować, przeciągając i upuszczając układ swoich części. Umebluj i spersonalizuj swój dom, wybierając spośród tysięcy przedmiotów do przeciągania i upuszczania: meble, wykładziny podłogowe i ścienne, materiały na blaty, dywany, obramowania i wiele innych.

Dostępna jest szeroka gama materiałów budowlanych i dekoracji. Farby wewnętrzne i zewnętrzne, podłogi, powierzchnie stałe, okiennice, kamienie i wiele więcej! Wypróbuj różne materiały.

Dodaj szczegóły do ??swojego projektu dzięki tysiącom dostępnych elementów i akcesoriów, przeciągnij i upuść zestaw mebli jednym kliknięciem.

Wypróbuj różne pomysły dekoratorskie za pomocą dekoracyjnych palet. Twórz różne kombinacje kolorów / materiałów, a następnie przełączaj się między nimi, aby zobaczyć, który z nich najbardziej Ci odpowiada.

Precision Lighting Planner ™ zapewnia pełną kontrolę nad oświetleniem otoczenia, cieniami i rozpraszaniem światła. Asystent oświetlenia i narzędzie do pozycjonowania słońca pomagają zaplanować pożądaną ilość światła i określić, gdzie go umieścić.

Zorganizuj swój rysunek z planami elektryczności, podłóg i hydrauliki.

Kalkulator kosztów pomoże Ci śledzić twój projekt i zapewnić skale dla drzwi, okien i wiele więcej.

Zbuduj zielony! Kliknij na zieloną ikonę budynku, a twój projekt stanie się bardziej zielony! Miejsca, w których można używać materiałów i przedmiotów przyjaznych dla środowiska, są podkreślone, takie jak blaty z recyklingu szkła, bambusowe podłogi i wiele więcej!

Skorzystaj z naszych samouczków, aby szybko rozpocząć: Polak Pomocy i Treningu poprowadzi Cię przez twój projekt i udzieli praktycznych porad, jak go wykonać.

Kuchnia: Wyremontuj swoją kuchnię z nowymi szafami, umieść wyspę do gotowania lub do posiłków, połóż płytki lub parkiet, zmień style okien i drzwi i wiele więcej.

Łazienka: wypróbuj różne kolory mebli, dodaj nową niestandardową wannę lub prysznic, wizualizuj efekt blatu granitowego na próżność, porównaj kolory farb i wzory tapet, oświetlenie.

Biuro: dodaj szafy i regały, zmień kolory, aby uzyskać bardziej uśpioną atmosferę, wybierz spośród setek mebli i sprzętu biurowego w bibliotece.

Salony: spróbuj różnych układów, oświetlenia i kombinacji kolorów i materiałów.

Kino: stwórz kino, które zachęca do relaksu lub do prawdziwego kina domowego. Umieść siedzenia i sprzęt projekcyjny. Umieść zasłony przed ekranem i maszynę do popcornu na autentyczny pokaz filmowy.

Garaż: zaplanuj remont swojego garażu! Dodaj niestandardową podłogę, utwórz magazyn z półkami typu "przeciągnij i upuść", dodaj warsztat lub zmień garaż w salon.

Piwnica: stwórz strefę rekreacyjną, umieść zielone pole golfowe, dodaj przestrzeń biurową z biblioteką edytora mebli 3D lub wypróbuj różne układy do swojej nowej przestrzeni życiowej.


Zawartość UPLOADU:

> wielkość całości: 2.1 gb
> rodzaj kompresji: rar
> zawartość uploadu: |Program|Lek|
> Wymagania systemowe: |Windows|
> wersje językowe: |Multi...|
> brak danych naprawczych
> haslo: BrakAby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!

Zareklamuj!
Modnestol
Modnestol 18 Wrzesień 2019 10:08
Bardzo dobry program.Wszystkie projekty wnętrz, robiłem na nim.Jest w nim duża baza gotowych szablonów
Informacja
Członkowie grupy {group} nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.