Serif Affinity Designer 1.7.3.481 + Content ZAREJESTROWANA WERSJA » HQSite.org - Twoje miejsce w sieci.Free download.
Rejestracja

Mamy dla Was wszystko

» » » Serif Affinity Designer 1.7.3.481 + Content [ZAREJESTROWANA WERSJA]

Serif Affinity Designer 1.7.3.481 + Content [ZAREJESTROWANA WERSJA]

0
Zareklamuj wstawkę!
Serif Affinity Designer 1.7.3.481 + Content [ZAREJESTROWANA WERSJA]

Affinity Designer to program do tworzenia grafiki wektorowej, przygotowany specjalnie dla projektantów. Program w pewnym stopniu radzi sobie z otwieraniem plików Photoshopa, Illustratora oraz PDF-ów do edycji.

Narzędzia dostępne w Affinity Designerze nie różnią się znacząco od tego, co znajdziemy w innych programach do grafiki wektorowej. W zasobniku znajduje się narzędzie do zaznaczania węzłów, klasyczne pióro i ołówek, wypełnienie gradientem, ustawienia przezroczystości, narzędzia do wprowadzania tekstu oraz umieszczania tekstu na krzywych, przycinanie, narzędzie sterujące łukami oraz prowadnice. Narzędzia uzupełnia kolekcja gotowych kształtów, na których można wykonywać operacje Boole'a.

Po stronie narzędzi rastrowych znajdziemy pędzel i gumkę, a także narzędzia zaznaczania (w tym lasso i malowanie zaznaczenia), rozmazywanie, wyostrzanie, rozmywanie, wypalanie i rozjaśnianie barw. Ciekawostką jest narzędzie „Pixel Brush”, którym można malować w kształtach wektorowych, ale nie tracić przy tym możliwości dalszej edycji ścieżek. Innym ciekawym narzędziem, którego nie znajdziemy w innych programach, jest wektorowy pędzel, który wykorzystuje krzywe do nanoszenia śladów imitujących naturalne narzędzia do malowania, jednocześnie pozostawiając możliwość modyfikacji.

Affinity Designer jest w stanie zapisywać i odczytywać pliki w wielu formatach rastrowych i wektorowych, w tym częściowo także pliki Photoshopa i Illustratora. Można w nim pracować w przestrzeniach RGB, CMYK, LAB i w skali szarości, przy czym zarządzanie barwami wykorzystuje głębię 16 bitów na kanał. Przy zapisywaniu można każdą warstwę eksportować do osobnego pliku, a pliki można umieszczać jako obiekty w innych plikach – w tym przypadku zmiany wprowadzone w źródłowych materiałach będą na bieżąco aktualizowane w innych projektach.

System operacyjny:
Windows 7 SP1, 8.1, 10 (64-bit)

OPiS UPLOADU
wielkość całości: 193.22 MB, 913.57 MB
rodzaj kompresji: .7z
zawartość uploadu: Setup + Content
wersje językowe: Multilingual
brak danych naprawczych
haslo:brak

Strona producenta:
www.serif.com✔ Rozmiar: 193.22 MB, 913.57 MB ► rodzaj kompresji: .7z
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


HASLO
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


Odświerzenie: nowa wersja - 4-10-2019, 10:24

Zareklamuj!
Informacja
Członkowie grupy {group} nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.