Adobe Premiere Pro 2020 14.0.1.71 (x64) ZAREJESTROWANA WERSJA » HQSite.org - Twoje miejsce w sieci.Free download.
Rejestracja

Mamy dla Was wszystko

» » » Adobe Premiere Pro 2020 14.0.1.71 (x64) [ZAREJESTROWANA WERSJA]

Adobe Premiere Pro 2020 14.0.1.71 (x64) [ZAREJESTROWANA WERSJA]

0
Adobe Premiere Pro 2020 14.0.1.71 (x64) [ZAREJESTROWANA WERSJA]

Adobe Premiere Pro to program do edycji wideo w czasie rzeczywistym. Pracę w aplikacji ułatwia bardzo przydatna koncepcja osi czasu, zaprojektowana w celu uproszczenia procesu produkcji filmów. Adobe Premiere Pro to świetny wybór zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów w dziedzinie montażu wideo.

Adobe Premiere Pro CC 2020 to rozbudowany program do nieliniowego montażu wideo o wielu możliwościach. Edytor filmów został wyposażony w dużą liczbę zaawansowanych narzędzi, dzięki którym stworzymy profesjonalnie wyglądające filmy, których nie powstydziłby się hollywoodzki reżyser. Praca w programie Adobe Premiere Pro CC 2020 sprowadza się do użycia specjalnej osi czasu, na której będzie można między innymi wycinać niepotrzebne fragmenty wideo, ustawiać kolejność odtwarzania klipów filmowych oraz nakładać różnego rodzaju filtry i efekty graficzne. Wszystkie stosowane zmiany w projekcie filmowym generowane są w czasie rzeczywistym, dzięki czemu na bieżąco widzimy efekt końcowy, a w razie potrzeby szybko skorygujemy błędy. Użytkownicy poszukujący profesjonalnego narzędzia do złożonego montażu materiałów wideo, z pewnością docenią możliwości oprogramowania Adobe Premiere Pro CC 2020.

Adobe Premiere Pro CC 2020 - Najnowsza technologia ułatwiająca przepływ pracy
Adobe Premiere Pro posiada możliwość edycji wideo w rozdzielczościach do 10,240 x 8,192 i zawiera system wtyczek, który umożliwia import lub eksport szerokiej gamy formatów multimediów. Do tego dołóżmy jeszcze narzędzia obsługujące trójwymiarowy obraz i dostaniemy program zbliżony do ideału. Adobe Premiere Pro ma wbudowaną obsługę szerokiej gamy aparatów różnych topowych marek (na przykład Nikon, Sony, a także Panasonic), co ułatwia importowanie i edycję cyfrowo nagranych filmów, eliminując przy tym czasochłonny proces zmieniania rozszerzeń wideo.

Warto wspomnieć również o licznych możliwościach ustawiania parametrów dźwięku i obrazu, czyli na przykład stereoskopowej edycji 3D, automatycznej regulacji koloru, klatce kluczowej dźwięku (klatka audio) oraz efektach specjalnych do klipu, które dołożymy wedle uznania na osi czasu. Jeśli chodzi o ustawienia audio, z pewnością każdy użytkownik zwróci uwagę na rozbudowaną kontrolę dźwięku i możliwość zmieniania kształtu fali.

Adobe Premiere Pro CC 2020 - Jakość projektu wideo i kompatybilność z innymi narzędziami Adobe Program oferuje możliwość tworzenia materiałów wideo w rozdzielczości standardowej, HD (720p), Full HD (1080p), 2K, 4K i 8K. Wielu użytkowników Adobe Premiere Pro CC doceni pełną integrację z programem Adobe After Effects CC. Dzięki funkcji Dynamic Link praca przy animacjach oraz efektach wizualnych jest prosta i szybka i, co najważniejsze, wyeliminowano pośrednie renderowanie. Warto również wspomnieć o specjalnym panelu kolorów Lumetri, który pozwala manipulować barwą i światłem.

System operacyjny:
Windows 10 (64-bit)

OPiS UPLOADU
wielkość całości: 1.43 GB
rodzaj kompresji: .brak
zawartość uploadu: exe
wersje językowe: Multilingual | POLSKIEGO BRAK
brak danych naprawczych
haslo:brak

Strona producenta:
www.adobe.com


DOWNLOAD
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


HASLO
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


Informacja
Członkowie grupy {group} nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.