Capture One Pro 11.0.0.266 Multilingual » HQSite.org - Twoje miejsce w sieci.Free download.

Capture One Pro 11.0.0.266 Multilingual

Capture One Pro 11.0.0.266 Multilingual
Capture One Pro 11.0.0.266 (x64) Multilingual | 148 MB

Zaprojektowane z uwzględnieniem życzeń najbardziej wymagających fotografów na świecie, aby pobrać jeden-to wybór profesjonalistów w dziedzinie oprogramowania do przetwarzania obrazów. Wybór występ w oprogramowanie do edycji zdjęć!

Każde narzędzie w programie Capture One jest zaprojektowany, aby dać Ci pełną kontrolę nad wszystkimi aspektami edycji proces zapisywania, odtwarzania i optymalizacji wszystkich informacji z plików źródłowych


zaprojektowane z uwzględnieniem życzeń najbardziej wymagających fotografów na świecie, aby pobrać jeden-to wybór profesjonalistów w dziedzinie oprogramowania do przetwarzania obrazów. Wybór występ w oprogramowanie do edycji zdjęć! Przechwytywanie
jeden w dalszym ciągu prowadzić do edycji plików RAW. Doświadczenie w tworzeniu indywidualnych profili kolorów dla ponad 400 kamer, w połączeniu z naszego nieustannego dążenia do twórczej wolności przyniósł uznanie dla przechwytywania jednego procesu roboczego, że nasza unikalna morze kwiatów, i precyzyjnych narzędzi do edycji. Rozwijamy nasze programy, aby osiągnąć pożądany wizji z gładkiej, efektywnej organizacji pracy; robi to profesjonalne oprogramowanie do obróbki zdjęć.
Każde narzędzie w programie Capture One jest zaprojektowany, aby dać Ci pełną kontrolę nad wszystkimi aspektami procesu edycji - zachowania, przywrócenia i optymalizacji wszystkie informacje z twoich plików źródłowych. Kompletny zestaw narzędzi, który daje możliwości osiągnięcia doskonałego rezultatu.
Przechwytywanie plików RAW daje możliwość dostosować obraz, ale pliki RAW mają pełną gamę informacji otrzymanych od aparatu. Przechwytywanie jedna nastawiona na uzyskanie maksymalnego zwrotu z każdego pliku RAW. Wszystkie Obsługiwane modele kamer i obiektywów mają indywidualne profile, aby zapewnić jak najlepszą jakość kolorów i szczegółów. Uchwyt zapewnia niezawodne rozwiązanie do edycji dowolnego z obsługiwanych plik RAW.
Wiodące w branży pobrać jeden przywiązany szybkie, elastyczne i niezawodne, do sesji zdjęciowej, gdzie szybkość i dokładność jest bardzo ważna. Strzelać prosto na swój komputer do prawie natychmiastowego oglądania - z lub bez szybkiej korekty. Zdjęcia dla ułatwienia przygotowania podczas fotografowania martwej natury.
Niestandardowych narzędzi skróty dla przyspieszenia i natychmiastowe smyczy, aby uchwycić jeden zbudowany, aby zminimalizować obciążenie i zwiększyć efektywność swojej pracy. Zaprojektuj swój własny obszar roboczy i rozwiązać swój własny sposób pracy w Capture sama.
Pobrać jeden znany ze swojej wyjątkowej przetwarzania kolorów. Dzięki naszemu użytkownika profilowania kamery, każdy plik RAW połysk - prosto z aparatu. Jeśli szukasz kreatywnych narzędzi do korekcji kolorów, lub chcesz zapewnić naturalne kolory na zdjęciach uchwycić jeden zapewnia potężne i precyzyjne narzędzie do realizacji swoich pomysłów.
Niestandardowych narzędzi i skróty klawiszowe dla akceleracji grafiki i natychmiast przykleił przechwytywanie powodu, aby zminimalizować obciążenie i zwiększyć efektywność pracy. Stwórz własną przestrzeń i znaleźć drogę do pracy, aby uchwycić jeden.
Zarządzanie kapitałem jest bardzo ważne dla każdego fotografa, czy to kontrolne kadry z codziennej pracy jednostki, lub duże kolekcje z tysiącami zdjęć. Pobrać jeden oferuje narzędzia i rozwiązania dla każdego typu fotograf, robi zarządzanie aktywami prosty, szybki i skuteczny.
Uchwyt został zaprojektowany z jakości obrazu i łatwości użycia w umyśle. Każde narzędzie jest zaprojektowany, aby dać Ci pełną kontrolę nad wszystkimi aspektami procesu edycji - zachowania, przywrócenia i optymalizacji wszystkie informacje z twoich plików źródłowych. Kompletny zestaw narzędzi, który daje możliwości osiągnięcia doskonałego rezultatu.
Jakość obrazu, jak ruchomy factor, uchwycić jeden zaprojektowane, aby wycisnąć każdy plik RAW do granic możliwości, zapewniając wysoki poziom szczegółowości jest możliwe. Każdy obsługiwany przez obiektyw wykorzystuje profil użytkownika obiektywu, zapewniając precyzyjne narzędzia do minimalizacji zniekształceń i padania światła.
- Procesor Intel® właśnie coretm 2 Duo lub lepszy
- 8 GB RAM -
- 10 GB wolnego miejsca na dysku twardym
- skalibrowany monitor kolorowy o rozdzielczości 1280 x 800, 24 bity, 96 punktów na cal линиатура
- OS® Windows 7 z dodatkiem service pack 1 64-bit, Windows 8® 64-bit, Windows 10® 64-bitowych
dla Microsoft® .Framework w wersji 4.6 (zostanie zainstalowany, jeśli nie ma)
- program do czytania trzeba przeczytać informacje o wersji
- połączenie z Internetem wymagane do aktywacji przechwytywania jednego

DOWNLOAD
uploadgig
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


nitroflare
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


rapidgator
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


turbobit
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!

Wszystko o newsie Capture One Pro 11.0.0.266 Multilingual

News Capture One Pro 11.0.0.266 Multilingual w sieciach społecznościowych

Serwis dostępny w wersji mobilnej Capture One Pro 11.0.0.266 Multilingual Serwis dostepny jest równiez w wersji mobilnej.

1-12-2017, 15:00
0komentarze i odpowiedzi w newsie Capture One Pro 11.0.0.266 Multilingual
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать
W górę